Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Minek kell most céges karácson...

Minek kell most céges karácsonyi céges bulikat tartani?

Figyelt kérdés

Komolyan...egyszerűen eszméletlen milyen ostobák az emberek.

Páromék cégénél elmegy egy kolléganő, ezért már pénteken is be kellett mennie, ugye kaja-pia minden ahogy kell..és hogy ez ne legyen elég, ma még egyszer ugyanezért be kellett mennie....

Megint kaja-pia karácsonyi buli, búcsú buli...

Na mármost én meg sík ideg vagyok, hogy rendben van, hogy egy kis összejövetelt tartanak,de könyörgöm már, felnőtt emberek miért nem bírják ki egyetlen egyszer , hogy nem zabálnak együtt....

hihetetlen....no meg a közös fotózás....

hát persze, hogy a közös fotózás alatt levetették a maszkokat.

Teljesen le vagyok döbbenve az emberi ostobaság határtalanságán....

ez kb. tökre olyan, mintha úgy lennének vele, hogy na ba..rmok, eddig vigyázni kellett, mert munka volt, no de most 2 hétig úgysem jöttök, ki nem sz...rja le ha most pont karácsony előtt elkaptok valamit, hátha a családot összefertőzitek...

no meg nem volt elég pénteken összeülni, még hétfőn is össze kell ülni, mintha csak azt mondták volna, hogy juuuj na pénteken talán még megússzuk, hogy elkapunk valamit, de menjünk be adjunk neki hétfőn is, hátha...hátha hétfőn már tényleg sikerül összeszedni valamit.....

mérhetetlenül dühös vagyok, és le tudnám ordibálni az összes ostoba embernek a fejét....

meg félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy idén ne találkozzanak a családok, persze nyugodtan lehet maszkban szépen karácsonyozni, ajándékozni, nyitott ablak mellett, de basszus nem igaz, hogy egyszer az életben,csak egyszer ebben az évben nem lehet kibírni, hogy ne zabáljunk.....

no meg most látom, hogy szentestére felfüggesztették a kijárási korlátozást....hát nagyon nagy butaság....

már most látom, hogy mi lesz a 2 ünnep között, annyian lesznek a kórházakban, hogy szerintem most senki sem akarjon bekerülni majd a kórházba...(meg amúgy sem)

Áh..na mindegy...csak ki kellett írni magamból, mer fúúúú.

Meséljetek már akik hasonló idegállapotba jöttök, mint én az ilyen baromságotoktól, hogy ti hogy élitek ezt meg?

Amúgy az én cégem teljesen korrekt és nagyon felelősségteljesen viselkedik, mert pl nálunk a főnök megtiltotta, hogy bármilyen kaja-pia legyen....

Pedig mi is minden évben összeültünk, de azt mondta hogy nem , nem szabad, mert ilyenkor, ezekkel a kis közös étkezésekkel terjed a legjobban a vírus....(orvos, úgyhogy talán nem hülye és tudja miről beszél)

Szóval........

Most már annyira kezd elegem lenni az ilyen ostoba , sötét emberektől, hogy az ilyenek miatt megy tönkre a gazdaság, meg húzódik el ez a sz..r vírushelyzet, mert nem tudnak értelmes felnőtt ember módjára viselkedni....



2020. dec. 21. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Tilos!

Ha ezt a hatóságok megtudnák, súlyosan megbüntetnék a céget.


Amúgy, ahogy megyünk előre az időben, kőkeményen le kell csapni az elmebeteg oltástagadókra, vírustagadókra, mert soha nem lesz ennek vége.


Igaza van annak az orvosgenetikusnak, aki azt mondja, hogy

aki tagadja, hazugságokat terjeszt, nem akarja beoltatni magát,

azt eljárás alá kell vonni, regisztrálni kell és ha elkapja,

akkor izolálják, de ne kapjon kezelést.


Itt hiába csökken most a betegek száma, ha a következő napokban a sok barom elindul, és országszerte megint szétviszi, most már a saját famíliájában, a vírust.

Lehet, hogy ők intenzívre kerülnek, meghalnak, ő meg visszajön,

átesik egy enyhe változatán, vagy nem érzékeli.


Ugyanúgy, akik már szervezik a szilveszteri bulikat.

Adnék én a kamasz kölkömnek, ha el akarna mennyi az osztálytársához

bulizni, hogy megemlegetné.

2020. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2020. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

igazad van!!! Bennem is olyan mérhetetlen düh van már, hogy szívem szerint kikiabálnám a világba a véleményem , hogy eljusson a sok ostoba emberhez, akik most ilyen céges zabálást bulikat tartanak, akik tervezik a nagy karácsonyi zabálást, meg akik tervezik a szilvesztert.....

és az a legszörnyűbb az egészben, hogy én hiába teszek meg minden, meg az én cégem, de a párom cége lesz..ja, no meg a párom családjának is fontos hogy legyen kaja-pia karácsonkor, mert azt úgy nem lehet, hogy egyszer egy évben kivételesen csak ajándékozás legyen és mindenki otthon egyedül biztonságban megvacsorázik.....

olyan elegem van már....

és tényleg nem kellene nagy áldozatot hozni, csak ezt a k..rva zabálást elfelejteni....

legalább a zabálást, mert a páleszokat én is le fogom gurítani az ablak mellé állva, majd gyors a maszkot visszahúzva...főleg hogy elviseljem a 8 fő eszem-iszom nem vigyázom látványát...

2020. dec. 21. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok a hülye, de ha ennyire mérhetetlenül felháborít, hogy valakinek búcsúzott tartanak, akkor miért nem a férjednek mondtad, hogy ne menjen? Ráadásul kétszer...

Karácsonyra annyi korlátozást oldanak fel, hogy nem kell este 8-ra hazaérni. Meglátogatjuk a testvéreméket (akikkel egyébként is szoktunk találkozni), de nem kell az órát nézni, hanem maradhatunk, ameddig jól esik. Ennyi. Semmivel nem lehet karácsonykor több dolgot csinálni, mint eddig.

2020. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Te maszkban,nyitott ablak mellett fogsz karácsonyozni? Engem a magadfajta idióták idegesítenek inkább,nem azok,akik céges bulit tartanak(nálunk nem volt,és ha lett volna sem vettem volna részt benne)
2020. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

És miért ment be ezért? Ha már bement, miért nem maradt a saját irodájában? Érthetetlen.

24-én meg valóban csak az amúgy is semmit nem érő este 8-ra otthon légy féle korlátozást oldják fel, nem oszt, nem szoroz, ettől nem lesz több a családjáró.

2020. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát mindegy...mert be kellett menni. ez van..kicsit én is eltúloztam valószínűleg, csak az ember már kezd bekattanni ettől a pandémiától...
2020. dec. 21. 23:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is kivagyok. Párom családja dettó nagy összejövetelt akar, +10 fő, kaja-pia, minden lesz. Az én családom elhalasztja.
2020. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

de jó, hogy valaki még kiakad ezen rajtam kívül...

és te elmész az ő családjához?

2020. dec. 22. 00:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Muszáj, de utána két hét karanténba teszem magam.
2020. dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!