Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb módszer az...

Mi a legjobb módszer az allergia ellen? :\

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szörnyen zavaró, hogy folytón dörzsölnöm kell a szeme, meg ki kell fújnom az orrom, meg folyton tüsszentenem kell... :\ főleg hogy most kezdődik a suli, egészen jó lesz majd mindig hapcizni órák közben.. mit tudnátok tanácsolni?
2010. aug. 15. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el allergia szakrendelőbe. Már több gyógyszer is van. Bár igazán, 100%-ig egyik sem hatásos. De javít.
2010. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Javaslatom a tünetek enyhítésére: vegyél allergiára való szemcseppet, azt használd. A tüsszögést csökkenteni tudod, ha naponta többször kiöblíted az orrüregedet enyhén sós vízzel (ha nem ismered a technikát, segítek: felszívod az orrodba és visszafújod), ez kimossa a pollent, csökkenti a gyulladást. Lehet kapni készen is tengervizes orrsprayt, ez jobb, mint a gyógyszeres, mert annyiszor használod, ahányszor akarod. az előző módszer költségkímélő :)) Vegyél dr. Theiss orrkenőcsöt, azzal orrtisztítás után kend be az orr "bejáratát" vékonyan, ez felfogja a szállongó polleneket. Nekem így pár év alatt sikerült a minimumra csökkenteni a tüneteket.
2010. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Páromnak az egyik homeopátiás bogyó jött be, de ehhez pontosan tudni kell, hogy mire vagy allergiás, mert olyat kell szedni.

Ez neki majdnem 100 %-os, de lehet, hogy neked nem használna.

2010. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóhoz csatlakoznék: menj el egy homeopátiás szakrendelésre (sajnos úgy tudom, csak magánrendelésen van), egy homeopata tud segíteni abban, hogy melyik szerre van szükséged! Amire allergiás vagy, annak a homeopátiás változata segíthet a legtöbbet, de ennek megtalálásához szakember kell!
2010. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönööm:)
2010. aug. 15. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Legcélszerűbb a szervezet méregtelenítése és az immunitás növelése. Aki rendelkezik megfelelő immunitással, nincsenek allergia problémái. Egy EAV vizsgálat kitudja mutatni a problémát.
2010. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért pont az immunitás növelése?

Az allergia pont azt jelenti, hogy olyan anyagokat is támad az immunrendszer, amiket nem lenne szükséges, tehát túlérzékeny. Akkor miért?


Kérdező, voltál már orvosnál?

2010. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
élj egészséges életmódot:) nekem is nagyon durva volt pár éve..de most már jobban odafigyelek magamra és teljesen elmúlt pedig allergia vizsgálaton anno vagy 8 dologra jött ki hogy allergiás vagyok, és állítólag nem gyógyítható. erről ennyit:) hajrá
2010. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!