Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vadhús nőtt az orr piercingem...

Vadhús nőtt az orr piercingem köré?

Figyelt kérdés
3 hete szúrattam piercinget az orromba, már szinte fájdalom mentes a gyógyulása, viszont még mindig alvadt vért tisztítok róla. Ma reggel észre vettem, egy apró piros hólyagot, a nyílás fölött. Ki venni nem szeretném a pc-t, mit tegyek vele szerintetek így? Egy jó krémet esetleg tud valaki javasolni, vagy egyéb ellátást, ami megakadályozza, hogy vad hús alakuljon ki, vagy hogy ki kelljen vennem?

2021. márc. 6. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Fúj, de undorító 😀
2021. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
23%
A gyulladt piercingekre nekem jó volt a tetrán, viszont legegyszerűbb ha felkeresed a piercert és tőle kérdezd meg, hogy hogy kezeld, ő a szakember!:)
2021. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ReGina... ***** válasza:

Nekem a hidrogén peroxidos kezelés vált be a helix pc.m-nél mikor kezdett vadhúsos lenni.

Viszont annak, hogy kijött oka is van.(Az én esetembe banán szárú/rövid ékszer, ami cserélve lett egyenes/talpasra)

Először is az okot is megkel szüntetned.

Lehet nem titan anyag, nem jól lett szúrva, karika van alapból benne stb. előhozhatják ezt.

Amúgy octinosepte, tetrán, dermazin, betadin, ezek mind jók kezelésre.

2021. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tetran az mehet rá éjjelre, vékonyan ,meg napi 3x 3%os hidrogén peroxiddal is kezelheted. Hidrogen peroxidot gyogyszertarban kapsz, nem draga.
2021. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Velem is teljesen ez tortent.

Fertőtleníts! Szurd ki tuvel a holyagot!

Tenger sósvizes oldattal (2dl víz+1 mokkáskanál TENGERI so) tisztítsd at vele! Az ekszert korbe, majd belulrol is kivulrol is a lyukat.

Majd kend le tetrán kenőccsel belül és kívül is. Pár napig sajnos fájni fog, de ha betartod a tanácsomat, akkor neked is max 3 nap és elmúlik.

És a tengeri sós cuccot minden nap használhatod, higénia szempontjabol reggel/este. Fontos hogy tobbszor ne!

2021. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!