Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyakori az ha első covid...

Gyakori az ha első covid teszt negativ, a második meg pozitiv amit laborban néznek?

Figyelt kérdés
Mitől is függ? N
2021. ápr. 12. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, mikor az antigén gyorsteszt negatív, majd a pcr pozitív, annak az az oka, hogy előbbi csak azt jelzi ki, ha nagyon magas a vírusszám a mintában. Kevés vírusnál ugyanúgy fertőzött vagy, de a gyorsteszt ezt nem képes kimutatni. Ezért csinálnak negatív gyorstesztnél pcr-t is.
2021. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pozitiv lett pcr. Viszont már teljesen meggyógyultam.... De igy is itthon kell maradnom szombatig. :/
2021. ápr. 12. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem, hogy ez bosszantó :-( És amúgy jó eséllyel már tényleg nem fertőzöl, a pcr nagyon kis vírusmaradványokat is kimutat. A hatóság részéről viszont érthető az óvatosság. Én se szívesen mondanám azt, hogy akiben a vírus jelenléte még kimutatható, de valószínűleg már alacsony a szint, azt engedjük ki a karanténból.
2021. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Márc 30 án kezdődött. Kb másfél hétig tartott.
2021. ápr. 12. 12:07
 5/5 A kérdező kommentje:

De nekem torokfájás volt 3 napig, majd 3 napig iz, szag elvesztés. De akkor a nátha kialakult már.

Gyenge közérzet.

De láz, köhögés.. Még hőemelkedésem sem volt.

2021. ápr. 12. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!