Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen fajta bőrkiütés ez?!

Milyen fajta bőrkiütés ez?!

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja szenvedek vele, voltam vele bőrgyógyásznál aki épp hogy rápillantott és csak találgatózva adott Eucerin próba terméket és ennyi.


A tünet: megjelenik egy irritált piros folt ( nem kör alakú hanem mikor milyen) ami kb 5-6 napig jelen van majd elmúlik. 1-2 napba piros irritált néha viszket. 3-4 napba apró fehér pattanások jelennek meg 5-6 napba szárad és múlik...


És ezek így random, azt hittem a tejre mert ha tejterméket ettem akkor jött elő de tegnap tudom h nem ettem ilyet!!!!


Volt a mellkasomon is arra azt mondta hogy gomba... kentem mint az idióta a canestennel addig amig akkora nem lett a folt mint a tenyerem... akkor kaptam a Kamedis fekete krémet na az lehúzza ezt 5-6 nap alatt.


Ez most pikkelysömörre vagy szeborrheára akarna hasonlítani a leírtak alapján?!


Ne haragudjatok de a 2 honap alatt 2x voltam a dokinál és semmi konkrét választ nem kaptam azon kívűl, hogy “hát lehet ételallergia a tejre”


Köszönöm!


2021. máj. 29. 06:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!