Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szlovákiában csütörtöktől már...

Cubina kérdése:

Szlovákiában csütörtöktől már az 5 és 11 éves közti korosztály számára is lehetővé válik a koronavírus elleni oltás felvétele -jelentette be Vladimír Lengvarsky szlovák egészségügyi miniszter a pozsonyi kormány szerdai ülése után.Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha itt is bevezetik, beoltatjátok majd az 5 éven felüli gyermeketeket?

2021. szept. 9. 05:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy oltatnám be, még csak az hiányozna...
2021. szept. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha lenne gyerekem biztos hogy nem oltatnam be ahogy én sem kérem és köszönöm jól vagyok.Aki akarja nyugodtan oltassa be magát is és a gyereket is
2021. szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

Nehéz döntés, mert az a baj, hogy senki nem tudja hogy a covid még ha tünetmentesen is megy át az emberen, akkor hosszú távon mit okozhat.

Ugyan ez van a vakcinákkal is. Lehet oltásellenesnek lenni, lehet elbagatellizálni a vírust, de igazán meg senki sem tudja mi a helyes.

2021. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Dehogynem lehet tudni. Megmondták itt is a beavatottak.


Tudod, amit sehol nem lehet elolvasni, mert az átlagember nem tudhatja meg, de ők mégis nagyon jól tudják. (Kérdés, hogy honnan, amikor a saját véleményük szerint erről SEHOL nem olvasható információ.)

2021. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%
Persza, a kutyámat is beoltattam.
2021. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Mindenképpen. Ha esetleg belehalna, majd szülünk helyette másikat.
2021. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
6-os! Nem kell! Idióták jobb ha nem szaporodnak!
2021. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
6-os, szerintem inkább te ne szülj gyereket, épp elég retardált van mára földön.
2021. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem iróniának szánta a 6-os amit írt!Vagyis remélem
2021. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%

Azokra az orvosokra hallgassatok, akiben megbíztok. Akihez a gyereket viszitek, amikor beteg. Ha akkor megbíztok benne, bízzatok meg most is.

Ha meg nem bíztok benne, akkor ne adjátok a kezére, akkor sem amikor beteg.

2021. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!