Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik megkapták 3. oltást...

Akik megkapták 3. oltást újból beoltatnák magukat a 4. oltással amely már az új szupermutáns, az omrikon ellen is védene?

Figyelt kérdés

Jelenleg még ugyan azt feltételezik a szakemberek, hogy az első három oltás véd az omrikon ellen, de azért biztos ami biztos elkezdtek egy újabb vakcina kifejlesztését is, ami biztosan védene.


[link]



2021. nov. 29. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem nyomatod fel naponta?
2021. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
10es profi lehetsz mert a propaganda szerunt 2 hét alatt tavozik de ne foglalkozz vele . Immunrendszered nincs eszed sem de kellően vakmerő hoga a következő 5 dózist lazán kibirod . Az sem gyanús hogy a delta után nem az omikton következik ....
2021. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10# vagy egy életre benn marad..
2021. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Nincs sok értelme. Én elmentem 2 oltásra mert azt hittem végleges védelmet nyújt a covid ellen. Aztán mondják 4-6 hónap után "lejár" a védettség. Biztos nem fogok fél évente oltásra járni. Fejlesszenek ki gyógyszert.
2021. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

KAMU AZ OMIKRON

nekem van egy táblázatom amit mar regota lementettem… azon rajta van a LAMBDA DELTA sot elmondom nektek OMEGA is lesz….

ezt csak azert mondjak hogy minnel tobben oltsak be magukat es félelmet keltsenek…. ami ezek szerint hatasos is…..

de ez az egesz ELORE KI VOLT MAR TALÁLVA ES GLOBÁLIS SZINTEN NYOMATJAK A HAZUGSÁGOT

KERLEK EBREDJETEK MAR FEL :(((((

2021. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8%

15-ös

Másnak is van görög ábécéje.

Sőt már az ókori görögök is ismerték...És valóban benne van a delta, az omikron, meg az omega is.

2021. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!