Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha Japánban bevált az oltások...

Ha Japánban bevált az oltások betiltása utáni Invermectin használata a járvány legyőzésében, akkor miért akkora negatív kampány még mindig ezzel a gyógyszerrel szemben?

Figyelt kérdés

Japán mint tudjuk betiltotta az oltásokat miután mágnesezhető fémet találtak bennük, ezért jóváhagyta az Invermectinct kezelésre. A járványnak pedig ott vége.


Máshol miért olyan oltásokkal kínlódnak amelyek a fertőzést nem képesek megállítani és újabb variánsok megjelenését eredményezik ahelyett, hogy a helyes dolgot tennék?


2021. dec. 1. 12:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Japán, mint tudjuk, folyamatosan oltja a lakosságot, november 30-ai adat szerint 77,4 százalék teljeskörűen be van oltva.

[link]

2021. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Japánban élek, nem tiltották be az oltást, sőt, most kezdik adni a harmadikat az egészségügyi dolgozóknak.

A járványnak meg sajnos nincs vége, most került be ide is az új variáns, valszeg megint jönnek majd a szigorítások.

2021. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Én a magam részéről azért átgondolnám, mielőtt féregirtót veszek be.
2021. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig etetik a hülyéket féregírtóval?
2021. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Mojjo ***** válasza:
100%
Egy párhuzamos univerzumból érkeztél?
2021. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Csak kopipésztelni tudom magam a másik kérdésedtől.


Ha igaz lenne, akkor ez lenne a helyes út. Kár, hogy nem így történt, mert akkor meglenne a megoldás. Persze nyilván minden egyes oldalt, ami a tényként kezelt facebook/twitter-posztodat cáfolja, azt lefizették a Rothschildok meg a gyógyszerlobbi.


Mondjuk Japánban eleve közel 80% az átoltottság. LEHET, hogy ennek több köze van ahhoz, hogy ott lefutott az éppen aktuális hullám, mint az Ivermectinnek.

2021. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Japán mint tudjuk betiltotta az oltásokat miután mágnesezhető fémet találtak bennük"


Nem igaz.

Amúgy a véredben rengeteg mágnesezhető fém van. Úgy hívják, vas.


"ezért jóváhagyta az Invermectinct kezelésre"

Nem EZÉRT.


Pár országban engedélyezik, a többségében vizsgálják, vizsgálták és úgy találták, hiteles vizsgálatokkal, hogy igen, hatásos LEHET, de akkora dózisban, amiben már súlyos mellékhatásai vannak és kisebb, veszélytelen dózisban meg hatástalan. Ezért ellejavallják, a féreghajtó-szedés kockázatai miatt.


" A járványnak pedig ott vége."

Nincs vége.

A napi statisztikák javulnak, ami ilyen magas átoltottsági aránynál remélhető volt.


Van még kérdés?


Neked is mondom. Ne közösségi média moslékkal töltsd meg a fejed.


"azt lefizették a Rothschildok meg a gyógyszerlobbi."

A gyógyszerlobbinak pont az lenne az érdeke, hogy jó sok gyógyszert adjanak el, ergo nem nyomná el, hanem profitálna rajta.


Ehelyett szinte előállítási áron adják az oltást és még a gyártási jogokért sem kérnek pénzt.


Szóval felejtsük el ezt a gyógyszerlobbi dolgot is.

(tudom, te is pont az ellen írtál, csak hogy mindenki képben legyen).


Egy dolgot profitált iszonyat nagyot a gyógyszergyártás: először a történelemben no limit pénz volt vakcinafejlesztésre.

Meg is van az eredménye. És még inkább meglesz, mert pl. az mRNS vakcinák akkorát fejlődhettek, hogy ezután rengeteg más betegségre is simán megoldást fog adni. Példáuk rengeteg rákfajtára, amire az oltás ötlete is nonszensz volt évtizedekig, most pedig megvalósulhat.

És azon is MI fogjuk a legtöbbet profitálni.

2021. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"tudom, te is pont az ellen írtál, csak hogy mindenki képben legyen"


Én igazából iróniából a konteósok legszebb álmait írtam le. Ők szoktak mindent arra fogni, hogy a fél világot lefizették. Mert az ő konteógyártó emberük aztán maga a tisztaság...

2021. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 bollocks ***** válasza:
2021. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Hoppá, most látom ha beütöm googlebe, hogy invermectin Japan, akkor az első 30 találat reutersers fact check oldal amely a Reuterstől idéz szinte kizárólag:)


Ezzel nem tudom felvenni a versenyt :)

2021. dec. 1. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!