Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet HIV fertőzésem?

Lehet HIV fertőzésem?

Figyelt kérdés
Huszonéves, házas nő vagyok, összesen 5 férfival voltam életemben, ebből egy egyéjszakás volt, amikor sajnos kiszakadt az óvszer. Most valószínűleg hpv-m van (várom a tipizálás eredményét) és szájgombám. Olvastam, hogy mindegyik előfordul hiv esetében. Amúgy hipochonder is vagyok, szóval nem nagyon tudom józanul mérlegelni az egyes betegségek esélyeit. Leginkább megnyugtatásra vágyom, mert már beképzelek teljesen abszurd tüneteket.

2021. dec. 13. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy szűrésre majd, és ott majd kiderítik neked.
2021. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szűrés, a válasz pedig: megeshet. Amúgy nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2021. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éve volt ez a kérdéses aktus?

Nem voltál azóta pl véradáson?

2021. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 éve. És nem voltam. Vérkép többször is készült azóta, de nem hiszem, hogy abból ez kiderülne.
2021. dec. 13. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, abból nem derül ki.


Menj el egy std szűrésre.

2021. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a vérképbe vannak eltérések, amik ugyan nem alkalmasak diagnosztizálásra de pl HIV fertőzés esetében csökken a limfocita-szám ( a CD4 sejtek csökkenése miatt)
2022. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Végül mi történt? Voltál szűrésen?
2022. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!