Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek egy fekete...

Mi a véleményetek egy fekete himlő járvány kirobbanásának esélyéről?

Figyelt kérdés

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=Tlx8WTKAgVY

[link]

[link]


#germ games #dark winter



2021. dec. 15. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Mivel ma nincs olyan élő ember, aki feketehimlős lenne, így nincs kitől elkapni. Ha nincs kitől elkapni, akkor nincs járvány. Ez a véleményem.
2021. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha gates ismét felhívta a figyelmet, akkor egyáltalán nem zárom ki...

[link]

2021. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Nincs időm ezen aggódni. Egy aszteroida becsapódásnak is van ekkora esélye, a Yellowstone szupervulkán kitörésnek meg még nagyobb, és ezeket is leszarja mindenki, pár tudós kivételével.
2021. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

US Air Force pdf elég komoly, ez egy érdekes rész:

"A stealth virus could clandestinely infect the

genome of a population. Later, the virus could be activated in the targeted

population, or a threat of activation could be used as blackmail"


Bili bácsi már megint meg akar védeni minket a fenyegetéstől: „Mi van akkor, ha egy bioterrorista, mondjuk, elszabadítja a fekete himlő vírusát tíz repülőtéren? Hogy válaszolna erre a világ?”

2021. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ha így elkezdenek valamit belengeti a köztudatba akkor nagyon is van rá esély, hogy megrendeznek járványokat más kórokozókkal is. Ugyanez volt a coviddal is, még covidpandémia próbát is rendeztek és két hónapra rá kitört a járvány. PCR tesztek meg már a spájzban voltak minden országban érdekes módon. De nem kell messzire menni, Orbán is részt akar venni a buliban építi is az oltóanyag gyárat, megmondta a járványok kora következik. Szerintetek ekkora tudós? Dehogyis, csak ismeri azokat akik ha járványt akarnak akkor járvány lesz és ők már megmondták a piszkos politikusoknak. Vagy részt veszel a balhéban és akkor még zsírosra is keresheted magad a járványosdin vagy eltávolítunk ha nem vagy hajlandó részt venni a plandémiákban a jövőben.
2021. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4: Gondolom, ő azt javasolná, hogy mindenkit előre be kell oltani feketehimlő ellen, így a terroristáknak nem lesz más választása, mint hogy egy másik halálos vírust szabadítanak el :/

Nem véletlenül mondta, hogy ez a járványok évtizede lesz... Gyorsan be is fektetett egy rakás pénzt gyógyszeripari vállalatok részvényeibe.

2021. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Vírusnak szeretnék hogy higgyük de vírust alvó állapotban tárolni magunkban majd kívülről aktiválni nem lehet. A grafén oxidot és dioxidot viszont tökéletesen lehet mikrohullámmal aktiválni és az hirtelen tényleg úgy nézne ki mintha egy vírusjárvány tombolna.
2021. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%

"Bili bácsi már megint meg akar védeni minket a fenyegetéstől: „Mi van akkor, ha egy bioterrorista, mondjuk, elszabadítja a fekete himlő vírusát tíz repülőtéren? Hogy válaszolna erre a világ?”


Bevallom, a világstatisztikát nem tudom, de Magyarországon még a 80-as években oltottak fekete himlő ellen. Nem tudom, pontosan, mikortól nem. Én 89-es vagyok, én már nem kaptam, de 87-es ismerőseim még igen.

Tehát a lakosság nagy része védett ellene.

Aki meg nem, azt beoltanák egyből. A covid-oltással ellentétben itt elég egyszer bőrbe karcolni, és megjegyzi a szervezet.

2021. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as Genetikailag manipulált fekete himlőről van szó, amire nagy eséllyel nem lenne jó a jelenlegi oltás! [link]

De a normál verziónál is 40-80%-os halálozási arány volt. Szóval, ha ez valóban megtörténne az emberiség elég nagy részét darálná be nagyon rövid időn belül...

2021. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2021. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!