Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Papám az oltástól halhatott meg?

Papám az oltástól halhatott meg?

Figyelt kérdés

Neki a szivével vol baj fiatal kora óta, de rendben volt az állapota. Megkapta a 3. oltást és rá nemsokkal meghalt, a szivével.

Ez most csak azért jutott eszembe, mert hallottam olyan esetről, hogy az ilyen alapbetegségekbe belezavart a 3. vakcina.


2022. jan. 26. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem tudjuk, de alapbetegséggel élő emberek, főleg idősebb korban, meghalhatnak. Nyilván ez időzítödhet az oltás utánra is. Nem örök életet ígér az oltás.

Őszinte részvétem.

2022. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze, én csak arra lettem figyelmes hogy másnak is belezavart az alapbetegségébe, és azóta szenved. Ez azért durva.😥
2022. jan. 26. 16:55
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Mi az a rá nem sokkal??

Szerintem, ha életében először most evett volna kaviárt, arra is lehetne fogni, akkor az lenne gyanús

2022. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem oltás nélkül is ez lett volna. Idős korban alapbetegséggel sajnos bármikor meghalhat valaki. Sok példát láttam már arra, hogy egy idős ember teljesen hirtelen van rosszul és hal meg, ehhez nem kell oltás. Előfordul nem egyszer, hogy úgy tűnik, minden rendben van valakivel, de aztán hirtelen rosszul lesz. Ez ritkább esetekben még fiatalabb emberekkel is előfordul, az idősekkel annál inkább.

Nincs köze véleményem szerint az oltáshoz, az a tény, hogy ez a 3. oltás volt és nem az első után történt, szintén ezt erősíti meg, hogy attól függetlenül hunyt el.

2022. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tippelgetésre várok, hiszen ezt nem lehet bizonyítani. Félreértitek. Én olyanok válaszát varom, akiknek szintén oltás után lett bajuk. Köszönöm!
2022. jan. 26. 17:10
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem értjük felre. Arra válaszolunk, amit kérdeztél, nem arra, amit gondoltál.


Hany éves volt?

2022. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem lehetetlen,hogy az oltás bezavart.

A 3 oltás ellenére is biztos azt írták be a covid vitte el.

2022. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Es mi volt a baja szívének
2022. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Van olyan vakcina ami okozhat szívproblémát, ezért kell előtte egyeztetni a háziorvossal. :/ őszinte részvétem!
2022. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Simán lehet, valszeg Csollány Szilveszter is annak az áldozata. :(

[link]

[link]

2022. jan. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!