Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül vagyok itthon, betegen? Ti nem féltek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Belazasodtam estére, már reggel sem voltam valami jól. Nagyon fáj a fejem, meg a torkom is fájt nap közben (most epp nem).

Rubophent vettem be, meg lefekvés előtt majd neo citran. Van barmi tipp, hogy jobban legyek minel előbb?



2022. márc. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

MITÖL KELLENE FÉLNI????

Ilyen esetben rosszul érzem magam, unatkozom, stb. de félni nem szoktam, nincs mitöl!

Nézz filmet, hallgass zenét, meg aludj minél többet, más nem segít

2022. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Párod nincs?
2022. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj. Ès igyál sok folyadèkot az kitisztít. Szedd a fájdalomcsillapítót az a legjobb ami gyulladáscsökkentő is egyben. Ha jól emlèkszem a rubophen az az.

Most ne fogyassz megterhelő èteleket. Legjobb a leves.

Jobbulást

2022. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A félelmet úgy értem, hogy ha rosszabbul lesz az ember éjjel, nincs kinek szólni :(

Párommal még nem lakunk együtt, másik városban van, holnap jön reggel hozzám, mert este 10-ig dolgozik.


Köszönöm a válaszokat 😊

2022. márc. 4. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4# Nincs mitől tartanod. Ha rosszabbul leszel, vagy kibekkeled reggelig a háziorvosi rendelést, vagy bepattansz a kocsiba és elugrasz a legközelebbi ügyeletre, végső esetben (súlyos, halasztást nem tűrő esetben) ott a mentő.

Én is így szoktam.

De nem lesz semmi baj, nyugi.

2022. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!