Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Néha székelés után, ha nagyon olyan a fenekem, megmosom. Utána persze a kezemet is jól megmosom, többször is jól átszappanozom. Ma is így tettem. Nem sokkal később már a tv előtt, amikor megvakartam az orrom, úgy éreztem, még van némi szaga az ujjamnak. És azt hiszem, az ajkamat is érinthettem. A kezemen nem látszott semmi, tisztának tűnt, de persze újra megmostam, és az ajkaim is szappannal.

Olvastam, hogy ha a széklet a szájba jut, vérhast okoz. Szerintetek kell ettől félnem?



2022. márc. 14. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Te beteg vagy, időszerű lenne pszichiáterhez fordulnod és nem itt erőlködnöd megint a "fekalia fétiseddel".

Gusztustalan vagy, mit nem értesz ezen?

2022. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Igaz, mosd meg 2x
2022. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kinek hiszel. Most először tettem fel kérdést ebben a kategóriában.
2022. márc. 14. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Tudod mit? "Olvastam, hogy ha a széklet a szájba jut, vérhast okoz. Szerintetek kell ettől félnem?"


Igen. Ezért jobban teszed ha legközelebb, popsimosás után a kezmosóban kifejezetten fertőtlenítő hatású kezmosóval, legalább kétszer alaposan kezet mosol, beleértve a körmeid alját is.

A fertőtlenítő cucc minimum 25 másodperc alatt fejti ki hatását, tehát addig suvickold a kezeidet!


Kifejezetten dicséretes hogy időt és energiát fordítasz a higiéniára, szuper!


Remélem sokan idefigyelnek és követik a példádat!

2022. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Csak a szaga maradt a kezeden, nem a cucc, ne aggódj.
2022. márc. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!