Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kelés terhesség alatt okozhat...

Kelés terhesség alatt okozhat bármit is a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 6 hónapos kismama vagyok, pár napja kelés jött ki az ágyékomon ami iszonyatosan fáj, mozogni alig tudok.

Voltam természetesen dokinál aki kamfor krémet adott hogy kenegessem amíg ki nem fakad. Már 3 napja kenegetem, borogatást teszek rá de csak egyre jobban fáj és nagyobbodik. Hétfőre ha nem fakadna ki akkor hívom az orvost. De most nagyon nagy pánik van rajtam hogy ez nem-e okoz bármit is a babának. Orvos azt mondta nem. De akkoris parázom. Volt már valaki ilyen helyzetben? Jó lenne megnyugodni.



2022. márc. 26. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem okoz semmit, annyi jelentősége van, mint egy pattanásnak.
2022. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2022. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma reggel kifakadt végre. De nem jött ki az egész anyag belőle és nem merem megnyomni mert úgy tudom nem szabad.

Akkor most csak fertőtlenítsem és hagyjam úgy?

2022. márc. 27. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
igen
2022. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Picsusz válasza:

Kedves kèrdező.

Nekem is volt,ès mikor láttam hogy kifakadt,rányomtam,így teljesen ki tudott ürülni,ès el is múlt.Hála azóta se jött vissza.

A babának pedig semmi baja nem lesz tőle.

2022. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!