Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ujjon feher pattanasszeru...

Ujjon feher pattanasszeru elvaltozas fekete ponttal a kozepen, mi lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggelre kijott a mutatoujjam felso reszen az elso ujjpercen egy feher, mitesszerre/pattanasra hasonlito dolog, aminek a kozepen egy pici felete potty volt es rettentoen fajt. Megprobaltam kinyomni, de az is nagyon fajt, viz jott belole eleinte majd a fekete valami is tavozott, de nem ugy mint egy mitesszer, ilyet meg sosem tapasztaltam. Most a helye be van duzzadva, ha megnyomom faj es vizes cucc jon belole. Azt olvastam, hogy ruhesseg pl okozhat ilyen tuneteket, de nincs mas tunetem, nem viszketek stb. Szerintetek mi lehet?
2022. ápr. 21. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szálka/tüske, amit kilökött a genny.
2022. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Belement valami pici szálka, amit éppen próbál kilökni a szervezeted.
2022. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!