Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy HIV fertőzött...

Lehetséges, hogy HIV fertőzött lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barátnőmmel péntek éjjel francia srácokkal buliztunk, és néha beleittam az egyikük poharába. Ezzel nem lenne gond, de utána közölte velem, hogy HIV fertőzött de szedi a gyógyszereit és kezelve van. Mára hőemelkedésem lett, fáj a hasam. Van okom aggodalomra? Azt olvastam tesztet azonnal ne csináljak mert nem mutatja ki még.

2022. máj. 16. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nyallal nem terjed a HIV.

Mara ez a betegseg nem halalos, gyogyszerekkel alacsonyan tarthqto a virusszam, gyakorlatilag nem fertoz.

2022. máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Nem valószínű.
2022. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Sose szabad bele inni más poharába!!
2022. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
88%
Még nem mutatná ki akkor sem, ha elkaptad volna. Pár hét kell hozzá. De azt én sem értem, hogy miért kell idegenek poharából inni nem csak a HIV miatt, hanem akármi is lehet, herpesz vagy akármi. Ha nem volt olyan sebe, vagy neked a szádban, ami nagyon vérzik, nyílt, akkor nem kapod el.
2022. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan kezelt HIV fertőzött nem tudja átadni a betegséget, ráadásul még csókolózással is naaaagyon minimális az esélye, hogy elkapja valaki, nemhogy ugyanabból a pohárból való ivással.

Mindent összevetve, 0% az esélye, hogy elkaptad, viszont a tünetek alapján esetleg valami mást benyelhettél vagy szimplán beképzeled...(Igen, hőemelkedést simán produkálhat egy hipochonder)

2022. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, Hálistennek tényleg nem HIV, pozitív lett a covid tesztem. (Egyébként igen kicsit hipo vagyok)
2022. máj. 19. 16:33
 7/7 EVA800 ***** válasza:
Külföldi tartózkodás veszélyes. Van olyan hogy valaki évekig lakik Németországban és nem kap el súlyos betegséget
2023. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!