Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Túlzottan higiénikusak vagyunk...

Túlzottan higiénikusak vagyunk azért van ennyi autoimmun és allergiás beteg?

Figyelt kérdés

Valóban minden nap többször tisztálkodunk, állandóan kezet mosunk, így minden kórokozót lemosunk magunkról és ezért nagyobb az esély ezen betegségek kialakulásának.

Valóban ahol nem olyan nagyon higiéniás az állapot ott jóval kevesebb az ilyen beteg pl Afrikában


2022. máj. 26. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ez nem így működik
2022. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
A laktózérzékenységgel kapcsolatban olvastam, hogy az azért alakul ki elég gyakran a magyaroknál, mert az ázsiai őseink alig fogyasztottak tejtermékeket és nem telt még el annyi idő, hogy a leszármazottak szervezete hozzászokjon. Ha belegondolok az ismerőseim között rengetegen szenvedek ezzel például.
2022. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem, a laktózérzékenység sem az miatt alakul ki. Felesleges kamu hírportálokat olvasgatni
2022. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Röviden: igen.


Egyik rokon szinte teljesen sterilen tartotta a babáját. Semmivel nem érintkezhetett a gyerek.

Végül baktérium injekciókra kellett hordani a babát,mert semmi immunrendszere,védekező képessége nem volt.

2022. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
#3 Jó nagy baklövés, nem kamu portálokat szoktam olvasgatni… kis okoskodó.
2022. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Dehogynem, csak butuska vagy és nem tudom felmérni, hogy mi a kamu és ki nem :)
2022. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Az őseink fogyasztottak tejterméket abba nem vagyok biztos hogy ló tejet is de a laktóz érzékenység tényleg nem ettől van 92 éves dédöreganyám sem fosta össze magát az igazi tehéntejtől csak mert anno az ázsiai felmenöje nem ivott tejet de a bolti tejet nem bírja
2022. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
ha csak kezet mosol az nem baj, kézfertőtlenítő na az baj, attól leszel beteg és immun gyenge
2022. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez
2022. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
nem
2022. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!