Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » MRSA fertőzésem volt 6 év...

MRSA fertőzésem volt 6 év alatt 4-szer. A kórházból úgy engedtek ki, hogy negatív lett az MRSA tenyésztésem. Ennek ellenére lehetek még MRSA hordozó? Ill. mennyi az esélye, hogy újra felülfertőzőm?

Figyelt kérdés
A fertőzések alatt nem csak MRSA volt kimutathatóak,hanem más baktériumok ésgombák is.
2010. szept. 19. 14:39
 1/1 klon válasza:
Nem értem hogy lehetett 4 szer MRSA fertőzésed?!!úgy tudom ez a baktérium a legjobban ellenálló törzs a mai anti biotikumokkal szemben.Egy külön antibiotikumot fejlesztettek ki rá és a kúrát végig kell csinálnia az embernek,úgy elméletileg ki sem engedhedtek volna a kórházból.Személyesen nem volt részem eben a a dologban de a tévében láttam egy filmet erröl.Remélem értékelhetö a válasz!Üdv!
2010. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!