Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális ha 37,6 a hőm és...

Normális ha 37,6 a hőm és mikor felkelek az ágyból szédülök és hányingerem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg a testhőm 37,6 C, gyengének érzem magam, inni iszok kis kortyokat, enni pár darab kekszet tudtam enni, levesből nem igazán.

Mikor felkelek az ágyból pihenés után, hogy picit megmozgassam magam, szinte egyből vissza kell feküdnöm mert hirtelen nagyon gyenge leszek, szédülök és hányingerem van. Mennyire normális ez?

Hányni egyszer hánytam még hajnalban, azóta egyszer sem.


Mivel tudom picit csökkenteni a hőemelkedésem? Gyógyszert majd csak szerintem 38 fok felett veszek be.


A hasznos válaszokat megköszönöm.



2022. szept. 4. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem láz.
2022. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülj bele egy kád vízbe,vagy csak tusolj le hűsebb vízzel..
2022. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, tisztában vagyok vele, ezért is írtam a fentiekben, hogy hőemelkedésem van. :)
2022. szept. 4. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem normális, de nem gondolnám, hogy komolyabb bajod lenne, tippre egy erősebb gyomorrontás vagy ételmérgezés állhat az állapotod mögött (nem orvosi vélemény, tipp az általad kiírtak alapján!). Ezt a hőemelkedést semmi értelme csökkenteni, a szervezeted dolgozik, annak a jele.


Ha holnap sem leszel jobban, akkor hívd fel a háziorvosod!

2022. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő válaszokat! :)
2022. szept. 4. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hűtő fürdő, igyál sok folyadékot, emelt dózisú C és D vitamin. Meg persze ne takarozz be nyakig illetve vastagon. Jobbulást! :)
2022. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. szept. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!