Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábszagra van valami hatékony...

Lábszagra van valami hatékony megoldás?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem volt ilyen problémám, egy ideje viszont nagyon eröteljesen érzem a cipöimen a tipikus lábszagot. Gondolom valami fertözés lehet. Börgyógyászhoz két hónap múlva kaptam idöpontot (...), addig is örülnék, ha a dolog enyhíthetö lenne.

2022. szept. 12. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Nem lehet, hogy most értél a pubertásnak abba az időszakába, amikor erősebbé válik a testszag?

Egyébként nem változtattál pl az étkezéseden az elmúlt időben? Mert az is okozhat ilyet.

2022. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, első vagyok, a kérdésedre végül nem is válaszoltam. Lehet kapni lábizzadást gátló termékeket a drogériákban, spray, krém és hintőpor kiszerelésben is. Emellett a jó anyagból készült zokni, jól szellőző cipő is sokat segít. Nekem még a lábfrissítő talpbetétek is beváltak, amik közül lehet kapni egész olcsókat is, pl.

[link]

[link]

2022. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
És mégis ki érzi rajtad kívűl? Zárt cipőt fel, aztán akkor senki.
2022. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban sokféle hintőpor kapható lábizzadásra, van amelyiket reggel a cipődbe szórod és meggátolja az izzadást, és persze tiszta pamut zoknit hordj, ne műszálasat. Esténént enyhe ecetes vízben való lábáztatás is hasznos lehet.
2022. szept. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos a pubertáson már kicsit túl vagyok (33), úgyhogy tényleg fertőzésre gyanakszom.

3-asnak pedig: én érzem és zavar, meg sajnos a családtagjaim is.

2022. szept. 15. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Van, seggszag, az elfedi! Ne mosd ki a bugyid.
2022. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!