Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vérmérgezést sok fejvakarástól...

Vérmérgezést sok fejvakarástól? Ekcéma, vagy pikkelysömör, de reggel legalább 2 órát biztos vakargattam. Azóta is viszket és nedves, sebes lett. Félek megmosni, mert biztos csípne és jobban fájna. Mennyi az esélye, hogy az lett? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Fertőtlenítsd le! Igen biztos csípni fog, de az elmúlik.

Orvosnak mutattad (mármint az ekcémát, pikkelysömört)? Mert valószínűleg tud rá adni krémet vagy valamit amitől jobb lesz.

A vérmérgezés meg teljesen más...

2022. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mivel fertőtlenítsem?

A testemen van mindkettő, így lehet, hogy a fejemen is lettek.

Nem ez a kérdés.

Tudom mi a vérmérgezés.

A 2 órás vakarás miatt kérdeztem, mert lehetséges, hogy akkor okoztam.

2022. okt. 3. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

2. Arra céloztam, hogy vérmérgezést nem lehet ettől kapni.

Ha tudod mi az akkor tudnád azt is, hogy így nem lehet ilyet kapni.

Betadine-nal fertőtlenítsd, bármelyik patikában kapni, kenőcs és oldat is van belőle.

2022. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van Betadine és egész gyógyszertár itthon, de rengeteg hajam van, így kéne vagy 3. :D Lehetetlen lenne bekenni a fejbőröm.

Azt hittem valami folyékonyabbat fogsz javasolni, úgy még sikerült volna valahogy.

Mivel erősen vakartam, nyílt sebeket okoztam az egész fejemen, a nyílt sebeken meg minden bemegy. Gondolom még a párnáról is, mert a kutyám szereti nyalogatni a párnahuzatokat, amikor nem látom. :D

Régebben olvastam, hogy a fejvakarástól is vérmérgezést lehet kapni.

Csak nem tudom, hogy mennyi az esélye. Remélem nem sok.

Ezt kérdeztem.

2022. okt. 3. 17:49
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
4. A betadine oldat olyan folyékony mint a víz... ennél folyékonyabb nem igazán létezik.
2022. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Eddig nem tudtam, hogy van oldat és hogy az milyen.

De nagyon leragadtunk ennél, ami már nem fog segíteni, mert nincs nekem, csak egy krém és nem ezt kérdeztem.

Ez nem fog segíteni a vérmérgezésen.

A sok válaszunk miatt, most nem fog jönni senki. :D

2022. okt. 3. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

6. Baszki már hányszor mondjam, hogy ettől nem kapsz vérmérgezést!!!!

Értelmi fogyatékos vagy? Vagy csak lepontozgatod a válaszokat és annak örülsz??

2022. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem pontoztalak le.

Még hányszor írjam, hogy ettől kaphatsz, több helyen is olvastam és az orvos is azt mondta a telefonban, hogy várjunk pár napot, hogy lesz e valami tünet.

Nem igaz, hogy feleslegesen hülyeségeket írtál itt, engem idegesítve és miattad nem válaszolt senki, mert látták, hogy sok válasz van.

2022. okt. 4. 20:06
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Pszichológushoz menj. Nem vérmérgezésed van, hanem elmentek otthonról. Ez a baj...
2022. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még mindig nem mentél el?

Ahogy válaszoltam, orvosok szerint is lehetséges.

Akkor minek folytatod a hülyeséged.

Nem szégyelled, hogy buta és gonosz vagy? :D

2022. okt. 17. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!