Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 18 év alatt hol lehet HIV...

18 év alatt hol lehet HIV tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval július elején volt egy meggondolatlan kalandom, védekezés nélkül, és rá 1 hónapra elkezdtem beteg lenni, teljesen megegyező tünetekkel, belázasodtam, olyan volt, mint egy rossz influenza. Aztán abban a hónapban mégegyszer beteg lettem, és még szeptemberben is betegeskedtem kétszer. Azóta a számban is vannak fájdalmak (nem afta, mert nincs nyoma semminek, csak néha 1-1 ponton úgy fáj, mintha lenne ott, de semmi látványa). Persze lehet véletlen egybeesés is, mert voltam akkor influenzás emberek közelében kocsiban.


17 vagyok még csak, de szeretnék megbizonyosodni, hogy ez csak a hipochondriám (mert szerintem is csak ez). Szóval hol lehet 18 alatt teszteltetni magamat? Az sem zavar, ha kell szülői beleegyezés, de preferálom az e nélkülit. Hagyományos tesztet akarok, nem gyorsat.



2022. okt. 16. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ántsz kirendeltségeken ingyenes anoním szűrés van, csak egy becenevet kell megadnod (pl. Micimaci123) vagy ők adnak egy számot (pl. 67898). 1 hét alatt van eredmény azért vissza kell majd menni. Nemibeteg gondozóban és a hiv központokban is van 18 év alatti szűrés. Nemibeteg gondozóba ne menj mert hatalmas parasztok. A többi helyen pedig rendkívül kedvesek.
2022. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!