Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokgyulladasra cataflam?...

Torokgyulladasra cataflam? Semmi szopogatos tablettam nincs itthon vagy barmi ami jo lenne torokfajasra viszont iszonyu nehezen nyelek mostmar es nagyon faj A cataflam dolo rapid jo lehet ra?

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Én már vettem be Cataflamot erős torokfájásra és használt. Nyugodtan próbáld ki. Jobbulást!
2022. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nyelésproblémánál inkább már orvoshoz illik menni. Lehet hogy már antibiotikumos kezelésre lesz szükséged, vagy valami egyéb komolyabbra.
2022. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!:)
2022. okt. 30. 19:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap el is megyek orvoshoz. Sajnos ma nem tudtam. Viszont kene valami gyors es hatekony dolog addig is.
2022. okt. 30. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
A Cataflam holnapig jó lesz - több mint a semmi.
2022. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
A kisfiamnak Cataflam cseppet írt fel erős torokfájásra a gyermekorvos, a neki megfelelő dózisban - tehát alkalmas lehet kifejezetten torokfájásra:) jobbulást!
2022. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom (vagyis remélem) hogy a kérdés óta már felgyógyultál, de múlt héten én is hasonló helyzetben voltam mint te: nagyon fájt a torkom és csak Cataflam volt itthon (a sima Dolo). Napi 2 tablettát vettem be belőle, és 3 nap alatt teljesen rendbehozott.
2022. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm most jól vagyok! Azóta volt már ilyen sajnos :(

A cataflam tenyleg segít de a strepfen is szuper!

2023. jan. 1. 10:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!