Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Virusfertőzés okozhat nyálkás...

Virusfertőzés okozhat nyálkás székletet?

Figyelt kérdés
Dugul az orrom, a fülem, faj a torkom, de ezek a tuneteim nagyon enyhék. Viszont 3 napja laza, világos színű nyálkás székletem van, napi 1x es nem vizes, szóval nem hasmenés. Emellett nagyon gyenge vagyok, legszomjam van. Viszont sokat stresszeltem is az elmúlt napokban. Tegnap kicsit kimozdultam itthonról sétálni, kikapcsolni, akkor egy picit jobban éreztem magam. Illetve meg az lenne a kerdesem, hogy gyomorideg miatt lehet szivtajeki fajdalmam is? Sajna minden osszejott most.
2022. nov. 12. 16:03
 1/2 A kérdező kommentje:

Már azon panikolok, hogy nincs-e infarktusom.. A legszomj es a gyengeseg meg a mellkasi fájdalom miatt. Van amikor nagyon szaporan ver a szivem is. Multheten szakitottunk a parommal es akkor kezdődtek ezek a tuneteim, utána meg jött még a betegség is mellé.

23 eves lany vagyok

2022. nov. 12. 16:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat.
2022. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!