Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hova fordulnátok kérdésekkel,...

Szeiff kérdése:

Hova fordulnátok kérdésekkel, ha a járványkezeléssel kapcsolatban akadnak?

Figyelt kérdés

Próbáltam orvos ismerőshöz fordulni. Ő kerülte a kérdéseimre a választ azzal, hogyha bármi lebeszélhető hatásúnak értelmezhető, amit mond, azért meghurcolhatják.


Írtam az orvosi kamarának az orvos megnevezése nélkül. Néhány témámat elküldtem mellékletben, és megkérdeztem, mit várnának el válasz gyanánt egy kollégától. Elutasították, hogy válaszoljanak, paragrafusokra és belső szabályokra hivatkozva.


Írtam a témában tudós embereknek, de nem válaszoltak.


Bár van egy bizonyos irtózásom a túl központi helyről megszerezhető infóktól, de mégis rászántam magam, hogy a korononavirus.gov.hu oldalt felkeressem. Az ott található e-címek egy része az EGÉSZSÉGVONAL-hoz irányított át, akik lepasszoltak. Ő feladatuk a koronavírus járványhelyzettel kapcsolatos általános tájékoztatás, egyéni kérdésekre nincs kapacitásuk, érdeklődjek a központi címen. Azok az e-címek kicsit rejtettebbek, meg mint kiderült, nem is válaszolnak.


Szerintetek hogyan tovább?



2022. dec. 9. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Minden rendben. Ne legyek kíváncsi.
Lenézik a civil érdeklődést.
Tartanak a civil kérdésektől. Nincs minden rendben.
Egyéb. Írd le kérlek.
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Sehova. Minek?
2022. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Mi az a rendkívül titkos kérdés?

A járvénykezelés egyébként egyértelműen Cili nénihez tartozik, őt zaklasd ezzel.

2022. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lásd milyen jó fej vagyok, itt vannak az elérhetőségei:

[link]

2022. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én a hagyományos technológiás Kínai oltást még az elején felvettem. Saját szkeptikus barátaimat akartam meggyőzni, és ezért a témába jobban beleástam magam. Nekem lettek olyan kérdéseim, amikre nem kaptam választ sehonnan. Így váltam szkeptikussá. A két legütősebb kérdéskör, de lenne még:


- Mivel a hagyományos technológiás oltással sok országba be sem engedtek, mert, hogy az elavult technológia. Kérdés, hogyan modernizálták az oltást biztonságosnak minősítő vizsgálati protokollt? A fel nem lelhető infók alapján, egy az egyben az elavult technológiához megírt protokoll alapján. Mármint nem találtam infót, hogy konferenciák lettek volna a protokoll modernizálására, így arról sem, hogy kik döntöttek a kérdésben.


- Mivel kiderült (Lásd gibraltári példa), hogy a 100%-os oltottság sem állítja le a terjedést. Ez felvet egy szelekciós kérdést, ha igaz az, hogy viszont enyhíti a lefolyást. Azáltal, hogy az oltottakban egy eleve gyenge lefolyást okozó vírus nem tud akkora fertőzést okozni, hogy azt továbbadja, akkor egy oltott kiszelektálja továbbadásra a súlyosabb lefolyást okozó vírust? Mintha az emberiség a félig hatásos oltásai tömeges használatával kontárkodna a kórokozó evolúcióban. Mintha félig hatásos oltást csak különösen rászorulóknak szabadna adni.

2022. dec. 9. 21:38
 5/6 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak. A kérdezett, és visszautasító orvosom terelt a korononavirus.gov.hu felé. Minek őt kérdezem, ezek valók erre. 😂


Megpróbálkozok a tippjeiddel. Érdemes volt kérdezni

Köszönettel.

Üdv. Árpád

2022. dec. 9. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Te csak azért nem a barátom öccse vagy mert ő nem is oltakozott.
2022. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!