Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kell egész nap székletet...

Miért kell egész nap székletet űrítenem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 napban szinte állandóan rajtam van inger, hogy kábelt kell fektetnem és jön is valami mindig. Nem fosok, hanem normális az állaga, de nagyon idegesítő hogy kb 10 percenként eltudnék menni kulázni. Csütörtök-péntek penny-s gyorsfagyasztott pizzát ettem, meg ittam forralt bort is.

2022. dec. 18. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Másnak is vannak ilyen tünetei mostanában, hasmenés nélkül, enyhe hasi görcsök (székelési inger), és mindig jön valami normális állagú. 3-5 nap alatt gyógyult a többieknek, lehet, hogy ez is valami fertőzés.
2022. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Igyál sokat, egy kis tisztítókúra meg úgysem árt.
2022. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Fertőzés, semmi probléma, majd elmúlik :( Nekem is volt a napokban. Idegesítő, de HO-ban édesmindegy.
2022. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!