Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pozitìv covid teszt után...

Pozitìv covid teszt után mennyi ideig kell táppénzen lenni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd ki magad 5 munkanapra (azaz 1 hét otthoni lábadozád), és ha jobban leszel, akkor nyugodtan mehetsz vissza dolgozni. Én mindenhol azt hallom, hogy mindenki akkor megy dolgozni, amikor már elég jól van, mintha semmilyen szabályozás nem lenne, jobban mondva a kutya se nézi... Ha jól rémlik, eleinte 10 nap volt a kötelező otthonmaradás, utána lecsökkentették 5-re. Most meg minden ismerősöm azt mondja, hogy mindenki azt csinál, amit akar...
2022. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen én sem tudom mi a hivatalos..


Én bölcsödében dolgozok extrémen kivagyok téve minden vìrusnak , szòval remélem kiìrnak.

2022. dec. 29. 00:50
 3/8 anonim ***** válasza:
7 napot írtak másik kérdésben,megnéztem neked. Mielőbbi Jobbulást! :)
2022. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet csináltál? Nekem is kellene venni olyat, ami jó. Mik a tüneteid? Nekünk torokfájás, fejfájás van.
2022. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 napra írták ki a fiam, utána ment dolgozni.
2022. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sima kazettás gyorsteszt


Több napig tartò fejfájás, száraz köhögés,2 napos láz ami màr megszünt , most àtvàltott kissé hurutosba.

Torokfájás viszont egyaltalán nem volt/nincs.

Viszont a tesztem csak a láz után mutatott +-at

2022. dec. 29. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Tesztelni minek? Micsoda hülyesség nem?
2022. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hülyeség,. jobb ha tudja, hogy mi okozza a panaszt, mert aszerint kell kezelni ha nem múlik.
2022. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!