Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok erről? Ezek...

Mit gondoltok erről? Ezek után sem nyílik fel az emberek szeme?

Figyelt kérdés

Kitettem egy bejegyzést a Facebookon, amiben elmondja egy ember, hogy a csapata - 35 futó(sportoló)- közül 29 oltott, és folyton betegek, romlott a teljesítményük. Az oltatlanoknak semmi baja.


Erre ismerősöm, aki kórboncnok/halottkém, hozzászólt:

"És ha még tudnád, amit én tudok..."


Ezek szerint sokan a vakcinák mellékhatásai miatt hunytak el.


Egyik barátom apukája oltás után szívizomgyulladásban. Ami a Pfizer jegyzett mellékhatása!


Ha egy halottkém mondja, akkor sem hiszik el az emberek?



2023. ápr. 4. 10:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Engem mondjuk meggyőzött arról, hogy nekünk oltatlanoknak volt igazunk.

Amikor azt mondták, hogy mi vagyunk veszélyesek másokra, amikor a munkánk volt a tét, akkor is kitartottunk!

2023. ápr. 4. 10:24
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Fb-n én is azt mondok, amit akarok...
2023. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De miért mondja ezt egy kórboncnok? Komoly munkát végez, nem fog ilyennel szórakozni. Sokan ismerik, sokan látják mit írt!


Mi van az orvosok a tisztánlátásért csoporttal? Orvosok állítják, hogy káros a mrns oltás!

2023. ápr. 4. 10:31
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Menj már innen a bánatba a retkes konteós hülyeségeddel. Nem oltattad be magad, rohadtul senkit nem érdekel, mi a rákért tuningolod magad ezzel? Otthon magadnak meg a családnak konteózzál, mindenki eldöntötte magának, hogy beoltatta magát vagy sem, lépjél már túl rajta és örülj, hogy szerinted, a kórboncnok haverod és a futóedző szerint az oltás rossz. Ti nyilván jobban értetek hozzá, mint azok, akik ezzel foglalkoznak.
2023. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Én meg az oltás óta még csak beteg sem voltam, előtte meg gyakran. Na, ilyenkor mi van?
2023. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Az én nagyapám is szívizomgyulladásban halt meg, 1986-ban...
2023. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
még jó, hogy itthon nincsenek halottkémek és kórboncnokok sem. Boncmesterek vannak (nem orvos) és patológusok (orvosi végzettséggel).
2023. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. Eltévesztettem a megnevezést. Értsd jól.
2023. ápr. 4. 13:12
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

"És ha még tudnád amit én tudok..."


Ezt mondjuk ironikusan is mondhatta. Nem feltétlenül azt jelenti, hogy ő egyetért veled csak nem akart leállni veled vitatkozni.

2023. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem írta, hogy ez a mondata pozitív vagy negatívan támasztja alá. Pl. én azóta beteg nem voltam, senki sem tudja bizonyítani és amíg lesznek oltás ellenzők, addig negatív példa is lesz rá mindig.
2023. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!