Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus már egyáltalán...

A koronavírus már egyáltalán nem érdekel senkit? Azokat se akik a leginkább veszélyben voltak tőle a járvány alatt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 17:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%
Én még mindig kerülöm a nagy tömegeket, és ha olyan helyre megyek ahol nem tudom a tömeget kerülni inkább húzok maszkot. Mondjuk én a veszélyeztetett kategóriába tartozok, szóval evidens + ezelőtt is ezt csináltam pl.: influenza szezonban.
2023. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Úgy tünik “lecsenget” az ideje, most inkább az Inflenza virús arat! Sok ember el is felejtette, milyen nehéz időszakot éltünk át! Nekem is a legjobb barátom belehalt a Covid virúsban! A felesége megmaradt, de ő még mindig nagyon óvatos.
2023. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
64%

Páran még hordják azért a maszkot.

Én csak akkor veszem fel, ha muszáj. Elég volt belőle. Végre sminkelhetek evek után újra 🙈

2023. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
27%
A többség beoltatta magát.
2023. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
46%
Azért azt jó ha tudod, hogy 2019-ben többen haltak meg influenzában mint covid vírusban. Szerinted mennyire volt az egész túl lihegve??
2023. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
68%
5-ös válaszíró részére! Nagyon túl volt lihegve! Sőt az egész kormány propaganda épült rá. Ezzel nem azt mondom hogy nem volt veszélyes. De igen nagy volt a Covid-19 veszélye. De akkor is a magyar kormány még rá tett egy jó nagy lapáttal, és jól felfújta. Mind ezt a mi adó fizetők pénzén!
2023. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
89%
Masodik booster, legyengult variansok utan te kerdezed meg azt is hogy mereszelnek nehanyan maszkkal jarni.
2023. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
Vége a hisztináthának, megint a jó öreg influenzaszezon arat PCR teszt nélkül ugye ugye. :D
2023. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%

6-nak.

" De akkor is a magyar kormány még rá tett egy jó nagy lapáttal, és jól felfújta. "

Akkor én mit mondjak? Angliában élek, itt szó szerint bevoltunk zárva a lakásunkban. Mondjuk én nem, mert nekem menni kellett akkor is dolgozni minden nap, és minden nap megállítottak a rendőrök, kérték a kijárási papíregedélyemet, hogy a munkám miatt nem tudok home office-ban dolgozni. Boltokban sorba kellett állni, és csak max 5 ember mehetett be. Bár nekem nincs gyerekem, de a gyereket is hagyd kint a bolt előtt a babakocsiban míg vásárolsz. Nem vehetsz csak 1 doboz tojást, 1 kenyeret stb. Este szó szerint kijárási tilalom volt. Mint írtam végig dolgoztam, és volt hogy kijött egy nővér covid tesztet csinálni. Na volt meglepetés, hogy az eredmény szerint 70 emberből 12-en covidosan dolgoztak, hiszen semmi bajuk nem volt. Bár az akkori szabály szerint akik közvetlen érintkeztek covidossal azoknak is 14 nap karantén, de akkor a cég bezárhatott volna. Mi dolgoztunk tovább. Amikor bejelentették, hogy már nincs karantén, nyugodtan lehet covidosan dolgozni, na akkor kaptam el. 3 napig 39 fokos lázzal mentem melózni, mert akkor már senkit nem zavart a covid. Túl volt lihegve az egész világon. Én külön bosszankodtam, hogy míg végig mennem kellett melózni, covidosan is mennem kellett, addig mások otthon pihengettek. (ja és nem nővérke vagyok, csak egy katonai cégnél dolgozom,ahol a hadsereg részére készitünk fegyverbe elektromos alkatrészeket.

( 5-vagyok)

2023. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 kriszpo ***** válasza:
100%

5-ös: Érdekelne, hogy honnan van ez a neglepő staisztika... Csak mert én mentődolgozóként elég sok embert vittem kórházba covid miatt. Influenza niatt pedig senkit. Jó lenne azt is tudni, hogy a halálozási statsiztikád kikre terjed ki... Azokra akik krónikus betegségre kapták a covidot és úgy haltak meg, vagy a makk egészséges gyenge immunrendszerű betegekről szól a statisztikád.

Igen, sajnos a laikus kormány nem állt a helyzet magaslatán a covid kezelésével kapcsolatban (bár más ország sem jeleskedett benne) és ezért volt néhány túlzott óvintézkedési is, de azt tudni kell, hogy ezek nem az egészséges emberek, hanem a beteg emberek érdekében születtek...

Sajnálatos módon - ahogy a Gálvölgyi-üggyel kapcsolatosan is - a laikusokat (akik nem értenek az egészségügyhöz) könnyen be lehet folyásolni a médián keresztül. Ez néha a "szakértők", néha pedig a saját szomszédjuk pletykája miatt történik meg.

2023. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!