Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A "red lights" negyedben...

Máté 1980 kérdése:

A "red lights" negyedben szexeltem egy prostival orál és a szex is óvszer használatával történt más nem volt,van okom aggódni a hiv vírus miatt?

Figyelt kérdés
Az óvszer nem szakadt ki és nem sérült.
2023. jún. 1. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Van. Csak a % a kérdéses. Nyilvánvaló, hogy ajánlott 3-4 hónap múlva tesztet csináltatnod a saját magad megnyugtatása céljából.


De ezt leszámítva remélem megérte és jól odab-sztad magad :D

2023. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem amúgy minek mentél oda ha félsz? Ha odamentél, akkor miért utólag félsz?:D

Egyébként mindenképp elmennék szűrővizsgálatra ilyen hobbi mellett.

2023. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Óvszerben, ha nem szakadt ki, szinte 0% az esélye annak, hogy elkaptál valamit. Ha nem nyalta végig valamelyik nyílt sebedet, vagy a szemgolyódat, akkor szerintem nyugodtan aludhatsz.
2023. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell akkor aggòdnod! Jobb, lenne, ha a közeljôvôben nem jàrnàl ilyen helyre. Jobb, ha rendes nôvel csinàlod a szexet, akkor nem kell aggòdnod!
2023. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4: Ki írta, hogy nővel volt?
2023. jún. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
A szôvegbôl kiderûl, ha rendesen végig olvasod!
2023. jún. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6: Nem, nem derül ki.
2023. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Utólag minek ezen agyalni? Talán kényszerítettek, hogy menj?
2023. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
80%

Minden 2. férfi AIDS-es lenne, ha ilyen könnyű lenne elkapni. Védekezz mindig és nem lesz semmi bajod.

Az ilen rosszindulatú paráztatásokat nem értem, miért kell fölöslegesen riogatni a kérdezőt. Miért baj ha az ember elmegy szórakozni?

2023. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!