Megbántad?

Figyelt kérdés
(A covid vakcinával kapcsolatos döntésed.)

2023. jún. 18. 17:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Látom megjöttek az oltásfanatikusok, akik végre ismét becsmérelhetik azokat, akik másként döntöttek. De a 9-es által szarházinak titulált oltatlanok biztos hazudnak, mert csak az oltottak mondhatnak igazat. Az hogy kinek mi a személyes tapasztalata, nem számít, hiába is indokolják ezzel a válaszadók a kérdésre adott válaszukat, azaz hogy megbántad-e. A komment szépen bemutatja, milyen gyűlölködő is az oltott emberek lelkivilága.
2023. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Molekuláris biológusként elképedtem már az ötleten is, hogy ilyen szart akarnak belém és a szeretteimbe nyomni. Eszembe se jutott felvenni, ledermedve néztem végig az egészet. Nem bántam meg a döntésem.
2023. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ejtettem le,fel sem vettem,nem volt mit megbánnom,voltak és vannak tökeim ahhoz,hogy ellenálljak minden népirtó intézkedésnek.Fehér,heteroszexuális,rémisztő képződményként már edzett vagyok a fősodratú médiaagymosás ellen.
2023. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
9,nem jött be az injekciópropagandád és most idegállapotba kerültél?Mennyit kapsz azért,hogy itt terjeszd a kamuvides hazugságaidat?
2023. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Minden gyenge jellemű ember idegállapotba kerül, mikor az elkövetett hibáival kell szembesülnie.

Nem lehet kellemes ilyen húsbavágó kételyben élni, amit visszacsinálni sem lehet és "önkéntes" is volt.

A gyenge jellemű ember bűnbakot is talál mindíg, ha nincs más, akkor virtuálisan.

Sajnos, egyik reakció sem számít. Egyedül a belátás és önvizsgálat.


Meg az immunerősítés, vérhígitók, magas pulzusszám kerülése stb.

A 30 fok fölötti időben különösen észnél kell lenniük. Meg influenza szezonban.

Hosszabb távon meg ki tudja.

2023. jún. 19. 21:21
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
15,az emberek nagy része engedelmességre van kondícionálva.A gondolkodás szigorúan tilos,mert a gondolkodás esetén az emberek nem egymást tépnék szét,hanem az ellenséget.Ezért lehet olyat elhitetni,hogy "klímaválság","energiaválság","világjárvány",stb..Minden csak a kontrollról szól.
2023. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16: Sose volt könnyű észnél maradni, de ez az élet lényege. Ha nincs észnél az ember, akkor hogyan Homo SAPIENS?
2023. jún. 19. 21:53
 18/22 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a legjobb baràtom halt meg 57 éves koràban Covidban, nem volt beoltva. A varrònôm unokàja is meghalt Covidban, nem volt beoltva 35 éves volt.
2023. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18: sajnálom, de tudod sokan autóbalesetben haltak meg covidban 2020-ban. Meg saját környezetetemből tusom, mikor szintén más halálesetnél megkérdezte a nővér a rokonokat, hogy írhatna-e covidot a halott lapjára halálokként, mertnekik nagyon kellene az az 500 ezer, amit ezért kapnak.

Persze Szilas se volt beoltva!!! Be volt. Gyilkosok!

Persze teljesen rendben voltak ezek a sosem tesztelt uj típusú vakcinák is. Persze a sosem használt korhazi covid protokol is telejen rendben volt. Az esetek felében veseleállást okozó Remdecvisirrel. A szinte fotlamatos oxigénnel,ami agyödémát okoz. A lélegeztető gépekkel, amik egy idő után tüdőgyulladást okozó baktérium tenyésztelepek voltak, a szedalással,nehogy vaaki fel tudja köhögnia slejmot.

Persze influenzában de betegedett meg senki 2 évig, de az nem gond, nem fura, hogy csak 2017-ben 30 ezren haltak meg influenzában.

2023. jún. 19. 22:35
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

18,a "covid"-ban az nem "covid"-tól.

Amúgy sem lehet meghalni egy kitalált dologtól.Amúgy tippelek,kórházban haltak meg,ugye?Amúgy 3 évvel ezelőtt miért csak "covid"-tól lehetett meghalni?

2023. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!