Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Félek a nyugat nilus laztól!...

Félek a nyugat nilus laztól! 19 db szúnyog csipett meg és abbol kettő csipés után brutalisan égett mart. Fertőzött szúnyog lehetett?

Figyelt kérdés
Cak 15 percet voltam kint ,már bánom hogy nem fujtam be magam pèntek este. A semmiből ott termettek.. magyarország mennyire fertőzött. Most kerdezitek hogy büffent fel, tegnap panaszkodtam egy ismerősnek a szunyogokról es ő mondta hogy betegségeket terjesztenek és igy meg ugy.. be is paráztam.
2023. aug. 27. 08:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi csak 10 db csipes van, elirtam
2023. aug. 27. 08:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, amikor a Tisza parton kb. 150 csípés volt rajtam, ha nem több. Szerintem túléled.
2023. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jo de azt mondjak hogy most van ugymond a legnagyobb fertözes veszély,augusztusban.

És evekkel ezelőtt nem hordozták ezt a betegséget.

2023. aug. 27. 09:09
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt még megértem, ha valaki egy betegséget komolyan vesz, de parázni tök felesleges, ezen kívül még annyi minden megfertőzhet, és meg is fertőz, hogy az egész életed minden percét rettegéssel tölthetnéd.
2023. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2004 óta lehet kimutatni a nyugat-nílusi vírusfertőzést Magyarországon. Általában 100 alatt van évente a súlyosan megbetegedettek száma. Ha el is kapod a vírust, nagy az esélye, hogy észre se veszed, vagy egy ki fejfájással megúszod. Nem érdemes ezen parázni.
2023. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!