Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor lesz az új koronavírus...

Mikor lesz az új koronavírus variánsokra is oltás, és hogyha lesz ti el mentek majd arra?

Figyelt kérdés
Mert én nem! Kaptam már elég oltást.

2023. okt. 24. 15:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%

#9 Totálisan eltértél a témától, ezt befejeztük.


Kérdező!

Nem rád mondtam, hogy konteós, csak azt, hogy az ilyen kérdések alatt rendre megjelennek okoskodni.

2023. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
#11 Viccelsz?! Egyáltalán nem tértem el, sőt, nagyon is erről szól minden. El kéne gondolkoznod, hogy talán pont te ülsz fordítva a lovon és te nyeled be a sok baromságot, amit eléd tolnak. Nyilván nem kellemes erről beszélni, de mindenkinek volt 3 éve rá, hogy képben legyen...
2023. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sokáig kevesen oltották be magukat az első 2 oltással.
2023. okt. 24. 17:44
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem kell megfertőzni.
2023. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 scamdemic ***** válasza:
72%

„Nem lehetne már leszakadni erről a kibeba...oltás témáról?”

Mivel az életünk része volt az elmúlt években, ráadásul sokakban kellemetlen emlékeket ébreszt, nehéz leszakadni róla.

Aki neked konteós, az másnak igazságkereső. Elvis Presley mondta egyszer, hogy az igazság napfény. Eltakarhatod a szemed elől, de attól az még ott marad. Te még mindig ott tartod a kezed, de mások hadd vegyék már le onnan!

2023. okt. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%

Én szerintem igen.



Rendszeres sport mellett nem poén azzal játszani, hogy a betegen, maszk nélkül irodába bemászkáló empátiaharcos jómadarak miatt párhavonta ki kelljen hagynom 1,5-2 hónapot.


Most is 2 hete vagyok rosszul az ilyenek miatt és még a mai napig járkálnak be, családtag is jött át full betegen.

2023. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13%

"Aki neked konteós, az másnak igazságkereső"


Igen, a többi konteósnak.

Az "igazság keresés" ugyanis nem így működik, de ezt itt hiába magyaráznám, szóval mindegy.

2023. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
40%
Én hajnalban már szerintem elmegyek.
2023. okt. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 scamdemic ***** válasza:
84%

Az igazságkeresés (egybeírva) úgy működik, 17-es, hogy az ember olyan forrásokból tájékozódik, ahol leírják az igazat. Pl. itt:

[link]

[link]

Ennek a doksinak a 48. oldalán tényleg ott van, amiről írnak:

"A résztvevő tagállam tudomásul veszi, hogy a vakcina és a vakcinával kapcsolatos anyagok, valamint azok összetevői és alkotóelemei a kovid világjárvány miatti vészhelyzetre való tekintettel gyorsan lettek kifejlesztve és a résztvevő tagállamok számára történő rendelkezésre bocsátás után is tovább vizsgálják az APA (Advance Purchase Agreement= Előzetes adásvételi szerződés) keretein belül. A résztvevő tagállam elismeri továbbá, hogy a vakcina hosszú távú hatásai és hatékonysága jelenleg nem ismert, és hogy a vakcinának lehetnek olyan nemkívánatos hatásai, amelyek jelenleg nem ismertek..."

2023. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%
Én kettőnél megálltam, mert egyrészt annyi muszáj volt, hogy normálisan élhessek az adott szabályrendszerben, a vírustól pedig nem féltem, másrészt a konteókat is kiröhögtem, tehát az oltástól sem féltem. Ne féljen senki semmitől!
2023. nov. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!