Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz az oltástagadókkal,...

Mi lesz az oltástagadókkal, ha jön egy halálosabb pandémia?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam, hogy a következő járvány halálozása lehet 30% is. De konteók akkor is lesznek.

2023. okt. 28. 12:11
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
25%
#17 Nem gátolta?? Nekem az ismerőseim mondják, hogy az oltott rokonuk már harmadjára kovidos, szarul van, stb.
2023. okt. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
67%
#15 Bocs! (javítva)
2023. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
78%

"nem biztos hogy a 2024-es COVID járványhullámban ez bármit is fog számítani"


Az már szerintem nem kovid lesz, hanem valami keményebb!

2023. okt. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
3%

"mert a kötelező oltások döntésképtelen kiskorúakra vonatkoznak, azon az elven, hogy joguk van az oltáshoz."


Ezt mondd akkor, ha beoltják valamilyen szarral!

Gondolod, ha a mostaniak nem biztonságosak, akkor a "kötelezők" olyan biztonságosak lesznek?

2023. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt mondd akkor, ha beoltják valamilyen szarral!


Gondolod, ha a mostaniak nem biztonságosak, akkor a "kötelezők" olyan biztonságosak lesznek?"


A kötelezők alatt a most kötelező oltásokat értettem. Ezeket is lehet vitatni, de ezekbe már belenyugodott a társadalom, és ha nem is annyi mint nálunk, de mindenhol vannak, ha nem is általában véve, de beiskolázáshoz kötelező oltások. Ezeknek a hosszútávú hatásai már nagyjából ismertek, mert sok évtizede vannak használatban. (Pld. gyerekbénulás elleni oltás).


Én azt írtam, hogy abból az elvből és gyakorlatból, hogy a saját testhez való jogot nem írhatja felül a többi ember meg nem fertőződéshez való joga , azaz covidnál sokkal halálosabb pandémia esetén SEM tehető kötelezővé demokratikus országban felnőttek számára oltás, és ennek nem mond ellent az, hogy most kötelező a kiskorúak oltása, mert kiskorúaknak nincs döntési joguk sok kérdésben, ugyanakkor joguk van az oltás által (törvényalkotó által vélelmezetten) biztosított védelemhez, mint egyéneknek. Ez a törvényes gyakorlat, nem én mondom.

2023. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
77%
35. Értek mindent. Persze, a gyerekeinket is meg akarják "védeni", főleg ha csak kiszolgálók. Egy humánus, demokratikus rendszerben az állam védi a polgárait. Direkt nem konkretizáltam.
2023. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
63%
Az oltást nem kérők lesznek a túlélők csak!
2023. nov. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
76%

"Az EU és a Pfizer közötti, nem szerkesztett szerződés: a hatékonyság, a mellékhatások és a hosszú távú következmények ismeretlenek."


[link]


Úgy át lett verve a világ... És hagytuk, és a következő ellen sem tudunk tenni semmit.

2023. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
28%
Erre szokták mondani: "EDD MEG AMIT KIFŐZTÉL!"
2023. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
87%
Miért oltástagadó az, aki nem mert beadatni magának egy kísérleti fázisban levő oltást, aminek akkor még nem ismerték a rövid és hosszútávú következményeit? Ezért is kellett aláírni, hogy én kérem az oltást.
2023. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!