Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felső légúti betegség szövődmé...

Felső légúti betegség szövődménye?

Figyelt kérdés
3 hete beteg lettem, orrfolyás, torokfájás, köhögés. Minden tünetem hamar megszűnt, de a köhögés elhúzódott, kb. 2 hétig tartott, de azóta is előfordul még, hogy szakad fel váladék. A torkom tele van slejmmel, be vagyok rekedve állandóan, alig van hangom és tegnap óta dugulnak a füleim, főleg a jobb fülem, az egyáltalán ki se dugul. De úgy konkrétan betegnek már nem érzem magam. Mivel tudnám ezt kezelni?
2023. nov. 8. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az infralámpázás sokat segít, amikor a fülemre, arcüregeimre felhúzódik egy-egy betegség. Én specifikusan vettem erre a célra egy infralámpát, (gyógyszertárban, nem volt olyan vészes az ára) de ha te erre nem szeretnél beruházni, lehet csak infra égőt venni, és pl. asztali lámpába rakni. Lényeg az, hogy direkten az arcodra tudd irányítani a lámpa fejét, nyilván csak így tudja rendesen átmelegíteni ott bent a dolgokat :D Ezen kívül sok folyadék, sok pihenés, de ezeket nyilván te is tudod, de tényleg fontos figyelni rájuk!
2023. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!