Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Hepatitis B oltás az kötelez...

A Hepatitis B oltás az kötelező oltás? Iskolában beadják? Hány éves korban?

Figyelt kérdés
bocsi nem tudtam hova tegyem a kérdést és fontos :)
2010. okt. 20. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyre írtad a kérdést de igen, kötelező és legalább 2x kapod mert kell emlékeztető oltás is. Én 15-16 évesen kaptam.
2010. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és igen, az iskolaorvos adja be.
2010. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia, én 13 éves vagyok és nekünk idén szeptemberbe adták be ezt az oltást és kötelező.
2010. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kötelező www.oltásinaptár.hu felkarba adják iskolaorvostól kapod fiú vagy vagy lány
2010. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia kérlek bocsáss meg ne haragudj de rosszul írtam az előbb azt ird be googléba,hogy kötelezőoltások és ott felvannak sorolva az oltások sajnos én is fogok majd kapni olyan szurit mégegyszer bocsás meg
2010. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
semmibaj :) már vettek vért,abból majd kimutatják h van e ellenanyag a szervezetemben :)
2010. okt. 24. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia én ma megkaptam nem is fájt egyáltalán csak kis csípés kis szúrás
2010. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!