Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor tudok menni dolgozni,...

Mikor tudok menni dolgozni, ha covidos vagyok?

Figyelt kérdés

Régen úgy volt, hogy kettő negatív teszt kellett ahhoz, hogy az ember újra munkába álljon.

Most állítólag pozitív teszttel is lehet menni dolgozni, ha nincs tünete az embernek.

Most akkor hogy van ez?



dec. 7. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így. De azért várd ki, míg meggyógyulsz, az úgy lelkiismeretes.
dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
A lényeg, hogy ne köhécselj és szipogj hangsúlyosabban, és ne legyen semmi lázad! Akkor már mehetsz, még ha pozitív is még a teszt.
dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a munkáltatóddal beszéld meg
dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nincs tünetem,de pozitív a tesztem, és bemegyek dolgozni, akkor nem vagyok még fertőző?
dec. 8. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
De.
dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor fertőző állapotban bemehetek dolgozni?

Nem értem.

dec. 8. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:

6.

Igen.

Például náthásan is bemehetsz, pedig az is fertőző.

dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a kerdes? nem akarsz menni dolgozni es pozitiv a covid teszt, de semmi tuneted nincs?

Akkor holnap irsz emailt a hazidokidnak, hogy hasogat a fejed, egy a hasad eshoemelkedesed van es pozitiv a teszted. mitevo legyel?

A fonokodnek meg siman jelzed beteg lettel.


Ha menni akarsz dolgozni, de nincs lelkiismereted es tunetes vagy, akkor menj es senkinek ne mondd el, hogy covidos vagy.

Ha menni akarsz dolgozni, nincs tuneted de lelkiismeretes vagy es aggodsz, akkor nyugi mehetsz dolgozni. Van akinel hetekig pozitiv a teszt es kozben mar nem.fertoz... de errop mar annyi cikk megjelent.


Ha csak ugy ertetlenkedsz, akkor

a jarvanyugyeseknek irj, hogy miert az a protokoll most ami vagy miert nincs.

dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6: Ezek a mostani variánsok már nem terjednek olyan könnyen át egyik emberről a másikra. De ha esetleg mégis meg is fertőzöl valakit, elenyésző mértékű az esélye annak, hogy evvel lélegeztetőgépre és/vagy koporsóba küldöd őt. Gondolom, észrevetted, hogy nincsenek tele a hírek megtelésre álló kórházakkal.
dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 hét után már nem fertőz.
dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!