Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El késtem időben, vagy érdemes...

El késtem időben, vagy érdemes még be adatni az influenzat?

Figyelt kérdés
dec. 10. 04:21
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Persze,hogy bíztos beteg legyél.
dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
#1 Ne terjeszd az idiótaságod...
dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak: még simán beadathatod, ha szerinted van értelme.
dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lencsefőzelék ***** válasza:
75%

* Elkéstem időben, vagy érdemes még beadatni az influenzát?

Nyilván az oltásra gondoltál, mert influenzát épeszű ember nem adat be magának. Persze oltást is csak a buggyantak.

dec. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

#4 Te is de okos vagy...véletlenül sem oltathatja be magát valaki, mert pl szar az immunrendszere, mi?

Ennyi hülyét, mint itt...

Lehet,hogy egészséges huszonévesként felesleges, de vannak, akiknek nem (pl én)

dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
A hülyézésért bocs, de tényleg felcseszitek az ember agyát, mert amit mondtok, az nettó baromság.
dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

#5-6: annyira nem mondtak baromságot. Kolleganőm 3 éve makk egészségesen beadatta magának, rá 3-4 hétre előjött neki herpesz vírus az arcának bal részén. Nem múlt el, mindenfélét próbált rá. Az orvos azt mondta, hogy simán lehet az oltástól, majd elmúlik. Azóta járt bőrgyógyásznál, allergia teszteken de nincs javulás. A sokadik fajta szteroidos kenőcsöt próbálva érte el azt, hogy amikor érzi, hogy jön kifelé a ragya, vagy már mutatkozik az arcán akkor keni 2-3 napig. Akkor visszahúzódik majd kis idő múlva előjön.

Az a szívás, amikor a szeme környékén jön elő, arra pedig szintén sokadik próba után találtak egy olyan szemcseppet, amelyet ha csepegtet akkor visszahúzódik...


Orvos annyit mondott erre, hogy valószínűleg ez meg fog maradni már élete végéig vagy van kis esély rá, hogy évek alatt a szervezet öngyógyítja ezt...

dec. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

#7 Ha igaz a sztori:

1) A herpeszt nem az oltás okozta, bár előhozhatta.

2) Soha senki nem mondta, hogy nem lehet megszívni az oltással, a probléma főleg az 1-es típusú hozzászólóval van, aki kb úgy adja elő, mintha MINDENKI megszívná, ha beoltják.


Az a helyzet, hogy az oltás jó dolog, de mint a világon mindennek, annak is vannak kockázatai, de közel sem akkora mint amekkorának egyesek itt beállítják.

dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!