Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki most/mostanában volt...

Aki most/mostanában volt covidos, mennyi ideig tartottak a tünetei és mik/mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés

dec. 18. 17:59
A kérdező szavazást indított:
1 hétnél kevesebb ideig tartottak a tünetek
Kb 1 hétig tartottak
Kb 1,5 hétig
2 hétig
3 hétig
Több mint 3 hétig
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
nekem most torokfajas, tomenytelen orrfujas, laz, es az orrdugulas vegett meg ha nem is ereztem bedugulva az orrom nem ereztem szagokat messzirol
dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mielőbbi jobbulást! Neked mióta tart?
dec. 18. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
10. napja vagyok beteg. Torok fájással kezdődött, majd a harmadik napon nagyfokú fáradság jelentkezett, szinte ülve elaludtam. Lázas nem voltam, de nagyon náthás lettem. Aludni sem tudtam tőle, a saját horkolásomra több éjszaka is felriadtam, ha végre sikerült mégis elaludnom.Eleinte izom és ízületi fájdalom is volt. Talán mától jobb, de még ma is pozitív a tesztem.
dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úristen, szinte nekem is ugyanezek a tünetek, és szintén 10. napja. Köszi h megírtad. Mintha idén súlyosabb lenne... (Korábban én el sem kaptam vagy nagyon enyhe tüneteim voltak)
dec. 18. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

3-4

Az nem covid!

CSXÓLOK!

dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
5 nap nagyon rossz, es hirtelen javulas.
dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Jelenleg péntek óta. Brutál torokfájás vagy 3 napig. 1 nap hőemelkedés. Utána brutál orrfolyás. Most még orrfolyás, enyhe köhögés. Kimerültség, erőtlenség.

Olyan, mint egy átlag influenza, csak 2x akkora erővel.

dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
A sima megfázás,meg a influenza szerű szarokra minden hypohonder azt hiszi hogy "kovid"?:D
dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8

Lehet. De van, aki tesztel is.

dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#2 1es vagyok 2. hete vagyok mar beteg
dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!