Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam így a HIV fertozest?

Elkaphattam így a HIV fertozest?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap lefekudtem egy lánnyal egy házibuliban. Eléggé részegek voltunk. Huztam gumit, viszont a lánynak megjött és eléggé vérzett. Amint észrevettem kihúztam, viszont a péniszem tövénél véres lett. Mivel aznap borotváltam ott lent, van e arra esély hogy ilyen módon elkaphattam-e? Jól ismerem a lányt és tudom hogy HIV negativ volt az exe előtt. Azóta szakítottak, és ők nem védekeztek. Szó mi szó, lehet hogy nevetségesen hangzik. Van e arra esély hogy ilyen módon elkaptam, vagy megnyugodhatok? Köszi a válaszokat

febr. 11. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány HIV fertőzött volt, akkor van esély, de sokkal valószínűbb, hogy eleve ő sem volt az.
febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Jelentősen csökkentheted a veszélyt ha ilyenkor bekened kézfertőtlenítővel, vagy ha az nincs akkor folyékony szappannal 5-percre. Vagy egyéb fertőtlenítővel a kezelési utasításának megfelelően.
febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a vírus nem kerül be azonnal a véráramba
febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Bírom ezt a jól ismerem szöveget. Az exe előtt negatív volt,ezt nem tudom honnan tudod 100%-ra,de közben és utána is elkaphatta,vagy akár a Hepa B-t,amit hamarabb is el lehet.
febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye így elkapni , hacsak nem 1 cm mély nyiltseb volt a farkadnál.

És egyébként ha azt tudod hogy az exe elött negatív volt , akkor azt mért gondolod hogy pozitív lett utána , talán meleg vagy bisex az exe ?

febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!