Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 hónapja köhögök, mit csináljak?

1 hónapja köhögök, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egész nap folyamatosan, hányásig sokszor...


Anyám iskolában dolgozik és egy hónapja elkaptunk egy felsőlégúti fertőzést, lázzal stb. 100 %-os betegség arány volt az iskolában. Azóta mindenki köhög, nálunk is, az iskolában is.


febr. 12. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvossal beszéltél már?

Ha nem múlik, a biztonság kedvéért kéne egy röntgen.

febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem asztma miatt volt mindig elhúzódó köhögés. Mióta kezelve van az adztmám, nincs gond a köhögéssel sem. A háziorvosnál kérdezz rá, javasol-e valamilyen vizsgálatot.
febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én mindig így jártam ezzel a köhögéssel, hogy hetekig eltartott, de ez már nagyon sok. Illetve mindenki köhög még, aki akkor beteg lett.
febr. 12. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
ez valami járvány, nálunk is ez megy, köhögök én is 2 hete, pár éve rámondták volna egyből kovid, de most nagy a hallgatás, hirtelen nem fontos semmi, putyin eltörölte a vírust :D
febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eggyre rosszabb a köhőgés, szúr a hátam és a mellem, ha köhögök, meg levegòt veszek és újra lázas vagyok, bár az lehet mástól, mert újra elkapott a család egy hasmenéses vírust az iskolából.
febr. 16. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz ,kérj antibiotikumot!
febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másfél hónapig köhögtünk, influenza, vagy valami új mutációja. Nem csak a korona mutálódik.
febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!