Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy nap 25-30 alkalommal kell...

Egy nap 25-30 alkalommal kell wc-re mennem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
25n Antibiotikum stb. nem használt, kb.1-2 éve megy ez.
febr. 15. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Pisilsz? Hasad megy? Gyakorizol a wc-n 30x? Tudod, részletek

..

febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom pisilni, mégis mit gondoltál? Bár legtöbbször csak 1-2 csepp van. Ha megiszik egy kortyot, mehetek.
febr. 15. 16:55
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Kivizsgálás szükséges ehhez. Lehet Crohn betegség vagy IBS.
febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom urológusnál jártál már. Ő mit mond?

Amúgy férfi vagy nő vagy?

febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, akkor visszavonva amit írtam, azt hittem a hasad megy.
febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
#2. Hát nálunk pl. a kaki is a wc-be megy.
febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ki írta fel az AB-t? Urológushoz menj el, ha nem voltál még. Ez lehet hólyaggyulladás krónikus fajtája, de lehet vese eredetű probléma is. Ultrahang mikor volt utoljára?
febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2017 óta van probléma a vesémmel, akkor hetekig fájt, de az orvos elhajtott. Azóta néha 1-2 hétig fáj és elmúlik. Háziorvos volt, telefonon írta.
febr. 15. 19:07
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó akkor menj el urológiára,nekem anno háziorvos rossz AB-t írt fel, attól lett vesemedence gyulladásom, utána mentem el urológiára, azt mondta a doki,hogy az erre teljesen hatástalan, nem is érti azt hogy lehetett felírni. De ha nálad hiba nem is volt,azért ezt kell kezelni szakembernek. Nekem gyerekkorom óta van veseproblémám,nekem is vissza-visszatérő nagy fájdalmaim vannak, mondjuk szerencsére évente 2x max,de akkor azt senkinek nem kívánom.
febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként aludni is alig lehet tőle, van, hogy mire kiérek a wc-ről újra kell.
febr. 15. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!