Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől hányatott a 3 éves lányom?

Mitől hányatott a 3 éves lányom?

Figyelt kérdés
Február 23.-án a fiam hányt aki már iskolás,azóta már jól van régen. Majdnem 2 hét eltelte után létezik, hogy elkapta tőle ezt a hányást? 4 en vagyunk senki sem kapta el a fiamtól,létezik hogy a lányom ennyi idő után a fiamtol kapta el? Közösségbe még nem jár. Más panasza egyelőre nincsen
márc. 5. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A hányás nem fertőző betegség...
márc. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Vannak ilyen vírusok. A fiam is el kapta majdnem 2 hete már. Azóta senki sem volt beteg. És este a lányom,de mitől.. nem is jár még közösségbe.
márc. 5. 06:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es arra gondolt, hogy önmagában a hányás egy tünet és nem betegség. Ha fertőző betegség tünete akkor valóban fertőző lehet de nem a hányás fertőz hanem a vírusok amik kiváltják.


Egyébként 2 hét után nem valószínű, hogy tőle kapta el bár van lappangási idő is. Az sem biztos, hogy fertőző. Hányszor hányt? Mert ha csak 1-2-3x akkor lehet gyomorrontás is akár de persze olyan is van, hogy valaki mégis fertőzött és csak ennyiszer hány szóval ez nem ennyire specifikus. Egyébként jelenleg hányós hasmenéses vírus tombol odakint, bármelyikőtöktől elkaphatta. Akár te is össze szedhetted úgy, hogy neked nincs tüneted, ő meg hány. Egy 3 éves gyermeknek még fejlődésben van az immunrendszere így érzékenyebb azokra a fertőzésekre is amik a felnőtt szervezetben tünetmentesen lezajlanak.

Jobbulást neki!

márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok ,hogy sajnos ennek van a szezonja. Én félek az ilyenektol ( már kezelve van,pszichológushoz járok) Én eddig mióta felnőtt vagyok és elkaptam hasmenesem szokott lenni. Konkrétan a hányástól félek. De szerintetek,ha csak hasmenésem szokott lenni,akkor most is csak annyi lesz?
márc. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!