Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet otthon csinálni a...

Mit lehet otthon csinálni a nemiszervi szemölcsel?

Figyelt kérdés
1hónap múlva kaptam időpontot csak a bőrgyógyászhoz, de nagyon idegesít, mit tudok addig csinálni vele? Németországba tartozkodom, most kezdtem el a szezon munkát, nemtudok hazamenni magándokihoz jelenleg, addig lehet vele valamit kezdeni?

ápr. 2. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az Amazonról rendeltem ilyen szemölcseltávólító készüléket.

Elektromos ívet húz, 9 fokozatban állítható az intenzitás de nekem a 2es is elég volt hogy leégesse a szemölcsömet az orrom alatt meg egyet hónom alól.

Igaz eléggé fájt amíg csináltam de azt az 5 percet kibírtam és megérte mert ezek soha többet nem nőttek vissza.

Korábban letéptem, lemetszettem, vérehulló fecskefűvel kenegettem hetekig és mindig visszanőttek.


Ez a pontos típusa:

Lasilia Professional Mole Removal Pen LTR1000

ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt egy link hozzá de már lehet ezt a típust nem árulják úgyhogy írd be Amazonra vagy eBay-re, hogy wart removal pen vagy mole removal pen.

Remélem segítettem.


[link]

ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
ápr. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!