Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányós hasmenés betegség...

Hányós hasmenés betegség kiújúlhat? Fellángolhat? Lehet 2.hullám?

Figyelt kérdés
Húsvétkor hozta be a kisnovis a csaladba, mi 4 en es a nagyszülők is mindannyian hánytunk, majd 1 hetes hasmenés. Megkínlódtunk rendesen, azóta is diétán vagyunk, a kisfiam nem is volt oviban,itthon van 2.hete és ma újra indult a hányás és a bűzös hasmenés, pont olyan mint 2 hete. Újra elkapta tőlünk? Vagy fellángolt? Tavaly ősszel is 2 hullámban ment át rajtunk, 1 het utan újra hányt és fosott mindenki. Én ezt nem értem...
ápr. 14. 14:22
 1/4 anonim válasza:
Hát, ez tényleg furcsa akkor... Az nem lehet esetleg, hogy a lakás nem lett kifertőtlenítve rendesen, és azért fertőződtök vissza? Más tippem nincs... :/
ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Locsoljuk a korhazi fertotlenitot, kezunkre is. Szelloztetek, mosom az agynemut 60Con. Megőrülünk már. :(
ápr. 14. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ha legyengült az immunrendszer akkor egy másik vírust elkaphat újra, nekem az ovis kisöcsém hozta haza két hete először , egész éjjel fosott és hányt , másnap délután már én is a suliban a wcn ültem és fostam, hányás csak este jött nálam.

Most voltam 3 napot suliba és reggel újra elkapott a fosás a suliban , mint a víz úgy megy a hasam , mellé görcsöl, morog.. öcsémet az Ovibol hozta haza anyum , neki is erős vizes hasmenés, és magas láz a tünet..

ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen hasonlo, vizes hasmenes. Nekem is hazakuldtek az ovibol, elotte mar 2 hete itthon volt. Nem voltunk sehol.

Utolso jobbulast, most muloban a hasmenes, de varom hogy megint elkapom-e en is.

ápr. 16. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!