Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vitamint ajánlanátok,...

Milyen vitamint ajánlanátok, amely jelentősen javítja az immunrendszert és a hangulatomat is?

Figyelt kérdés
Bérest próbáltam, de eredmény nélkül, azon kívül szedtem mindenféle multivitaminokat, illetve külön - külön is őket, de semmit nem segítettek, egész télen nagyon beteg voltam. Szeretnék valami hatásosat, amelyben tényleg van valami, nem csak a dobozára van írva. Megjegyezném vérszegény vagyok és úgy néz ki egyre több allergiás reakcióm is van (még nem tudom mire)
ápr. 14. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
D-vitamin 2000-4000 NE, B-vitamin komplex (pl Neurobion). Utóbbi az idegrendszer működését javítja, gyógyszertári, a drogériás mennyiség tízszeresét tartalmazza. A vérszegénységre vasat és C-vitamint kell szedni.
ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen felül, ha egyre több allergiád van akkor nem az immunrendszereddel van baj, mert az működik rendesen. Az a kérdés, hogy mi az ami lefoglalja. Ezt kellene kideríteni. Pl nincsenek emésztési problémáid?
ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Allergia pont immunrendszeri probléma is lehet, de most ha vérszegény vagy,akkor gondolom kiderült az is mi az oka, azt kell elsődlegesen kezelni, nem mindegy ilyenkor mit szedsz, orvosodat kérdezd meg mit lehet.
ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt orvossal vagy dietetikussal kéne egyeztetni, nem szabad így vakvilágba szedegetni és némelyik túlszedése káros is.
ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az orvos sokszor felirt vasat stb de ez krónikus, tehát visszatér ígyis úgyis
ápr. 19. 08:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam allergiateszten, abszolút semmi nem jött ki, viszont kiütéseim vannak, bőrgyógyászhoz fogok menni, de nem sok reményt fűzök ehhez
ápr. 19. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!