Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kifakadt, mit tegyek?

Kifakadt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt egy korábbi posztom, hogy valami van az ánuszom mellett. Folyamatosan követtem, a doktornő pattanást mondott és felírt bactroban kenőcsöt. Most elkezdett gennyezni, mit tegyek?

Itt vannak a képek kb időrendi sorrendben, hogy hogy alakult.

[link]

[link]

[link]

[link]

Mostmár jön belőle a genny, nyomkodjam? Ne nyomkodjam? Csütörtökre van időpontom sebészetre, de ha addig gennyezik akkor agyvérzést kapok. Azt se tudom miez, nem merem nyomkodni.



ápr. 23. 19:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
61%

Előző vagyok

Csak a fenekednek kell a lavórban lenni, azért hívják ülőfürdőnek.

ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Értelek! Ez megoldható simán, köszi a segítséget! Sokszor volt már aranyerem, sőt ilyen is ami most van, csak az visszament magától. Ha ennyi mindent szedek rá meg csinálok vele tuti, hogy elmúlik. Csak gondolom ezt utána is gyakran kell, hogy ne jöjjön vissza
ápr. 26. 12:07
 33/33 NTBS ***** válasza:
Nyugodj meg. Nem lesz baj.
ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!