Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tanacsot szeretnek kerni! Mit...

Tanacsot szeretnek kerni! Mit lehet ilyenkor tenni? (bocs az ekezet hianya miatt angol billentyuzetem van)

Figyelt kérdés
Neten is olvastam mar hogy legalabb napi egy urites a normalis, es a korulottem levo embereket is latom hogy mindenki nagy wc-zik legalabb napi egyszer, sot van aki ketszer is egy nap. Na en viszont orulok ha heti egyszer kijon a dolog. Pedig sokat eszek. De ha keveset eszek ha sokat kb heti egyszer ha uritek. Ez ellen mit lehet tenni?

máj. 19. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy megoldás pl, hogy kevesebb búzaliszteset egyél, és több rostot. Meg többet mozogj, több vizet igyál.
máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Milyen a táplálkozásod? Eszel elég zöldséget, gyümölcsöt?

Ez sajnos így nagyon egészségtelen, egyenes út a vastagbélrákhoz, meg bélgyulladáshoz.

máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg ahogy az első is írja! Sok folyadék, sok mozgás, sok rostos étel.

Ha ez se segít próbálkozz hashajtókkal.

máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Véres székleted, puffadásd, hasi görcsögöd nincsen mellé remélem, mert akkor ez már kialakult vastagbélpolip is lehet.
máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta kérdező? Volt javulás?
máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A víz és a mozgás segített már valamennyire köszönöm!
máj. 29. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!