Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek a (forever)...

Mi a véleményetek a (forever) Aloe vera gélről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! kislányom holnap lesz két éves..közel 2 hónapja járunk bölcsibe..mint ahogy szokott lenni minden bacit elkap... hétfőn vidáman megyünk..kedden nyűgösen, ha szerdán még vinni tudom akkor jó hetünk van...:):)

köhögés , láz, hasmenés..minden ami a kezdeti időkbe benne van.. Hallottam erről a gélről, hogy "nagyon jó" azok véleményét szeretném aki már használta a készítményt pozitív és negatív véleményt egyaránt szívesen fogadok.

segítséget előre is köszönöm.


2010. okt. 30. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnám még ekkora gyereknek,mert akár veseproblémákat is okozhat.Sőt egyes fajtái súlyos hasmenést okoznak.A gyermekorvostól kérj tanácsot,hogy milyen immunerősítőt adjál neki.Ha esetleg az aloe vera gélt ajánlja,fordulj máshoz.Biológus-kutató vagyok,hidd el tudom mit beszélek.
2010. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Döbbenet, hogy egyesek miket leírnak. A mi babánk fél éves kora óta issza és semmi baja nincs. A nagyobb most 3 éves ő 2 éves korában kezdte. Nem is tudom, hogy mitől lenne baja a gyomornak. Attól, hogy növényi tápanyag kerül bele??

Na ne röhögtessetek már!

2011. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Végül is add neki nyugodtan, ne hallgass egy hozzáértő tanácsára. De ne csodálkozz ha pár év múlva gondok lesznek. Egy növény nem jelenti azt hogy az minden gond nélkül fogyasztható. De sajnos a mai természetgyógyászat üzletemberei mindent képesek beadni az emberek többségének.
2011. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok...!! Elmentünk biológushoz,(egy vagyon volt) természetgyógyászhoz, gyerekorvoshoz szám szerint 3hoz ... mindenki azt mondta, hogy szedjük ne vigyük túlzásba de a legjobb immunrendszer elősegítő. elkezdtem három naponta egy 2 centnyit.. nagyon jó erős lett az immunrendszere.. nem beteges nem kap el semmi fertőzést... nekünk bevált... :)
2012. júl. 23. 08:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta lassan 4 évesek leszünk...:)
2012. júl. 23. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:

A kedves "hozzáértő"-nek abban igaza van, hogy az aloe "egyes fajtái" hasmenést okoznak - ugyanis a több száz aloefajta közül mindössze 3 alkalmas emberi fogyasztásra.


A kérdező pont e 3 fajta egyikének, az orvosi aloe néven is ismert aloe verának (Aoe Barbadensis Miller) a szabadalmaztatott eljárással stabilizált géljére kérdezett rá, melyben nincs hashajtó hatású aloin.


Az aloe vera csak a levele külső részében tartalmaz aloint, a levél közepén lévő gélben nem.

2014. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!