Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudnák leghamarább lázas...

Hogy tudnák leghamarább lázas lenni, vagy hogy kaphatnák leghamarább mandula gyulladást? . Ez a leghamarább vasárnapig van xD megköszönöm =D

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:

tudnék*

kaphatnék*


de miért akarsz mandulagyulladást? szenvedni akarsz? játszd meg hogy beteg vagy. ennyi. de leginkább ne akarj lógni.

2010. nov. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocsi a gramatikai hibákért, de sosem tanultam magyart, csak hallásról tudok, és ahoz képest nagyon jól tudok... és 2 okból akarok megbetegedni..

1. márt kb 3 éve voltam beteg, és márt hiányzik hogy mindenki körülugrál miközben én fekszem az ágyban és nézem a TV-t :D tudom szánalmas, de mióta kollégiumon lakom nincs szabadom...

2. most lenne a legideálisabb idő, mert suliban laza hetünk lesz, és nem kellene sokat pótolnom :)


(ismét bocsi a gramatikai hibákért és légyszíves javítsatok ki ha valamit roszul írtam mert meg akarok tanulni helyesen írni magyarul =))

2010. nov. 13. 01:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pont most szedtem össze egyet. Ha kell odaadom. Nagyon fáj.
2010. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért pont mandula gyulladás kell? :)

Nagyon sok hideget kell enned. Vágj be egy jó adag fagyit, idd jó sok jégkockával a vizet. Azt hiszem talán a meleg sós víz az okoz lázat. De hányást biztos. Mosd meg a hajad, és nedvesen menj egy kört az udvaron.

Jó, tudom, hülye válasz, de a kérdés is az. :)

2010. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugrálj sok pulóverben egy fűtött helyiségben addig, amíg nem kezd folyni rólad a víz. Utána menj ki egy pólóban, izzadtan a hidegbe és legyél ott addig, amíg bírod a remegést.

Utána hetekig élvezheted az ápolást, jobb esetben otthon, rosszabb esetben a kórházban, tüdőgyulladás miatt.

Hidd el nem éri meg.


Ha ágyban akarsz maradni, játssz el egy hasmenést, senki sem dog utána járni, hogy valóban megy-e a hasad, vagy valóban hánytál-e.


Szerintem ez a legjobb, ha megjátszod, mert egy valódi tüdő vagy mandulagyulladásnak más, komolyabb szövődményei lehetnek, és akkor nem csak egy hétig leszel otthon.

2010. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hirtelen igyál hideget=láz


egyél krétát,attól belázasodsz

2010. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hirtelen igyál hideg vizet :D
2014. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!